Daredevil iptal mi edildi? Disney+’a mı geçiyor?

Daredevil iptal mi edildi?

Daredevil iptal

Dijital yayın platformu Netflix, Iron Fist ve Luke Cage dizilerini iptal ettiğini açıklamıştı. İptal edilen Marvel dizileri arasına bir yenisi daha katıldı. Daredevil iptal edildi. Netflix‘in belki de tek başarılı Marvel dizisi Daredevil 4. sezon ile devam etmeyecek.

Başarılı dizinin iptal edilmesi durumu ne dizi ekibinin ne de seyircilerin aklının ucuna bile gelmiyordu. Dördüncü sezonun yazar ekibinde görev yapan Tamara Becher-Wilkinson “Dizi hakkındaki görüşler çok olumluydu. İptal etmelerine imkan olmadığını düşünüyorduk. Netflix ne düşünüyordu bilmiyorum ama başarısız olamayacak kadar büyük bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. “ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Disney+’a mı geçiyor?

Daredevil iptal

Netflix hem dizi ekibine hem de seyircilere resmi bir açıklama ile iptal kararının gerekçesini açıklamadı ve Daredevil iptal edildi. Pek çok spekülasyona neden olan bu durum akıllara geçtiğimiz ay duyurulan Disney+ platformunu getirdi.  Peki gerçekten Daredevil dizisi yakın zamanda kullanıma açılacak olan Disney’in dijital yayın platformu Disney+ üzerinden devam mı edecek?

Burada yayın hakları durumu devreye giriyor. Daredevil‘in eski sezonları Netflix’te görüntülenmeye devam edilebiliyor. Bu nedenle  Disney+ sıfırdan bir Daredevil yaratmak zorunda kalacak. Yani  Disney+ platformunda yayınalacan dizi artık eski Daredevil olmayacak. Oyuncu kadrosu, senaryosu tamamiyle değişmiş olacak.

Disney+’ın aile içerikleri üretmeye odaklanacağı biliniyor. Daredevil’in aile dostu dizi olmaması da bu sorunsala bir halka daha ekliyor.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Yeni Star Wars filmi The Rise of Skywalker duyuruldu ve fragmanı yayınlandı.

Film ekibinin de katıldığı Star Wars Celebration etkinliğinin finalinde Star Wars Episode 9‘un resmi ismi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir