Wolverine 3’ün Yeni Set Resimlerinde Tanıdık Bir Yüz!

Yaşlanmış Wolverine, Daha Çok Yaşlanmış Xavier ve Genç Bir Kız!

wolverine 1

Hugh Jackman’ın Wolverine olarak son yolculuğu olacak olan heyecanla beklediğimiz Wolverine 3 filminin setinden sızan yeni fotoğraflarda tanıdık bir yüz görüyoruz: Profesör Xavier!

Just Jared sitesi tarafından temin edilen yeni set fotoğraflarında sakallı ve yaşlanmış görünen Wolverine’i (Hugh Jackman) kalabalığın arasından Xavier’in (Patrick Stewart) tekerlekli sandalyesini iterken görüyoruz. Resimlerde genç bir kız da görüyoruz ama henüz hangi karakteri oynadığını bilemiyoruz.

Son tahminlere göre filmin adının Weapon X olma olasılığı yüksek. Ve bir şekilde Old Man Logan hikayesini, Wolverine’i en son gördüğümüz sahnesiyle birleştirecekler. Hugh Jackman bu rolün, karakteri betimlediği son rol olduğunu açıkça belirtmişti. Bu da akıllara, gelecek filmlerde Wolverine’in mirasını devralıp devam ettirmesi için X-23 karakterinin bu filmde tanıtılabileceği ihtimalini getiriyor.

Filmin adı Weapon X olursa, bu Wolverine’i en son X-Men: Apocalypse filminde gördüğümüz haliyle uyuşabiliyor. Sonuçta film 80’ler zamanında geçiyor ve Xavier hangi X-Men üyelerinin yaşlı versiyonlarıyla karşılaşacağını biliyor. Eğer senaryo Old Man Logan çizgi romanıyla aynı doğrultuda gidecek olursa, ne yazık ki filmde Villains, yani Kötü Adamlar, tüm kahramanları alt edecek ve X-Men yıkıma uğrayacak demektir.

Wolverine 3, 3 Mart 2017 tarihinde sinemalarda olmayı planlıyor.

Setten gelen resimlerin hepsini aşağıda görebilirsiniz. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com justjared.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir