(Söylenti) Hugh Jackman, X-Men: Apocalypse Çekimlerinde!

(Söylenti) Hugh Jackman, X-Men: Apocalypse’nin Çekim Tekrarına Katıldı!

wolverine

Fransız sitesi Le Journal de Montréal‘in haberine göre, X-Men: Apocalypse ekibi Ocak ayında yeniden çekimler için Montreal’e geri dönecek. Bu yılın başında ilk çekimler için kullanılan Mel’s Studio’da birkaç hafta boyunca çekim tekrarları olacak.

Bu habere ek olarak Le Journal de Montréal, “Hugh Jackman’ın da ekibin arasında olduğunu” belirtiyor. 20th Century Fox henüz resmi olarak Jackman’ın kadroya dahil olup olmadığını açıklamadı, ancak geçtiğimiz aylarda X-Men: Apocalypse’de Wolverine’in görüneceğine dair kanıtlar olan haberler yapmıştık:

“Filmle ilgili en öne çıkan haberlerden biri tabi ki Wolverine’in geri dönüşü. Bunu öğreniş şeklimiz de bir o kadar ilginç. Henüz yönetmen veya oyuncu tarafından onaylanmamış olsa da, kostüm şirketi tarafından onaylandı! Brooklyn, New York’ta bir deri şirketi olan Kika NY, Instagram hesabından bir resim paylaşarak “Montreal’de çekilmekte olan yeni X-Men filminde Hugh Jackman’ın giymesi için özel bir çanta yapmamız söylendi” diye açıkladılar.”

Şu an için Jackman’ın geri dönüp sahnesini yeniden çekip çekmeyeceğini veya yeni bir sahne ekleyip eklemeyeceğini kesin olarak bilemiyoruz.

Ve halihazırda oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Olivia Munn, Rose Byrne, Michael Fassbender, Sophie Turner, Oscar Isaac, Kodi Smit-McPhee, Nicholas Hoult, Evan Peters, James McAvoy, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Lucas Till, Ben Hardy, Josh Helman ve Lana Condor’ın bulunduğu X-Men: Apocalypse filminde Hugh Jackman’ın adını hala resmi olarak göremiyoruz.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Wolverine geri gelecek mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Mart ayında Netflix Türkiye’de yayınlanacak dizi ve filmler! (2019)

Netflix Türkiye, Mart ayında eski ve yeni yapımları bünyesine katmaya devam ediyor. İşte Mart ayında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir