Yüzüklerin Efendisi dizisinin kötü karakteri belli oldu!

Yayıncılığını Amazon‘un üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizisinin kötü karakteri belli oldu. Deadline‘ın özel haberine göre başrolün karşısında yer alacak olan ana kötü karakteri, Game of Thrones dizsinde Benjen Stark‘ı oynayan, Joseph Mawle canlandıracak.

Joseph Mawle‘ın hangi karakteri canlandıracağı tam olarak bilinmiyor. Ancak ünlü oyuncunun, dizinin başrol “kahramanı” olacağı öne sürülen ve yine özel bir haber ile duyurulan Will Poulter‘ın karşısındaki ana kötü karakteri canlandıracağı iddia ediliyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin kötü karakteri

Yüzüklerin Efendisi dizisinin kötü karakteri: Joseph Mawle

Akıllara Benjen Stark rolüyle kazınan İngiliz aktör Joseph Mawle daha önce Birdsong, Ripper Street, In the Heart of the Sea gibi yapımlarda yer almıştı. Ünlü aktörün Birdsong dizisinde canlandırdığı Jack Firebrace karakteri ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Dalında BAFTA Televizyon Ödülüne aday gösterilmişti.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin kötü karakteri olacak Joseph Mawle ile birlikte “gayrı resmi” duyurulan oyuncu sayısı dörde yükselmiş oldu. Variety art arda yaptığı özel haberler ile Avustralyalı oyuncu Markella Kavenagh  ve dizinin başrol oyuncusu olarak Will Poulter‘ı duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Collider Years and Years dizisinde Viktor Goraya karakterini canlandıran Maxim Baldry‘nin Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde önemli bir rol üstleneceğini duyurmuştu. Amazon tarafından resmi bir onay ya da yalanlama gelmeyen bu duyurular akıllarda soru işaretleri yarattı.

Amazon oyuncu duyurularını gayrı resmi kanallar aracılığı ile yaparak tepkileri ölçüyor olabilir mi? Dizi İkinci Çağ’ın hangi önemli olayını işleyecek ve oyuncular hangi karakteri canlandıracak? Duyurulan bütün isimlerin son anda yalanlanma ihtimali mümkün mü? Bütün bu soruların cevabını dizi ön hazırlık aşamasını geçtikten sonra alacağız gibi duruyor.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Amazon’un Güç Yüzükleri Dizisiyle İlgili En Merak Edilen 10 Soru

Amazon’un Güç Yüzükleri Dizisiyle İlgili En Merak Edilen 10 Soru

Dizinin yapımcıları John D. Payne ve Patrick McKay, Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili en merak edilen …

2 yorum

  1. glaurungsilmarilion

    bence bu adamdan harika bir numenorlu olur kötü karakter olmasın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir