Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Araya Geliyor!

Amerikalı komedyen Josh Gad, Yüzüklerin Efendisi hayranlarına harika bir haber verdi. Sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruya göre Reunited Apart programında Yüzüklerin Efendisi ekibi yeniden bir araya gelecek!

Yüzüklerin Efendisi Ekibi

Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Arada

Paylaşılan görsellerde Josh Gad, Sean Astin (Sam), Ian McKellen (Gandalf), Elijah Wood (Frodo), Dominic Monaghan (Mery), Orlando Bloom (Legolas), Billy Boyd (Pippin), filmlerin yönetmeni Peter Jackson ve yapım ekibinden Philippa Boyens, Viggo Mortensen (Aragorn), Andy Serkis (Gollum), Sean Bean (Boromir), Karl Urban (Eomer), Miranda Otto (Eowyn), John Rhys-Davies (Gimli), Liv Tyler (Arwen) gibi isimlerin yer alacağı dikkatleri çekiyor. Yıllar sonra gerçekleşecek Kardeşlik yeniden bir araya gelecek hem de sürprizleriyle. Ekibin önümüzdeki yıllarda yayınlanacak ve Orta Dünya’nın 2. Çağ’ında geçecek Yüzüklerin Efendisi dizisi hakkındaki yorumlarını da merakla bekliyoruz.

Eş zamanlı yayınlanacak Türkçe LOTR Reunion yayınını ve gelecek videoları kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

31 Mayıs Pazar günü 19.00’da youtube kanalında hayranları ile oyuncuları buluşturacak olan Gad, bilindiği üzere kanalında yayınladığı Reunited Apart programı ile insanların kalplerinde yer etmiş birçok kült filmin oyuncularını yeniden bir araya getirip, hayranlarıyla buluşturuyor. Bizlere şimdilik gösterilen yayın öncesi kesitlerden, oyuncuların hala aralarında dinamik bir bağ olduğunu görebiliyoruz. Gandalf’ın sesini yeniden duymak ve o meşhur repliğini yeniden dinlemek paha biçilmez bir duygu.
Bizi twitter ve instagramdan takip etmeyi unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

yüzüklerin efendisi filmleri yeniden sinemalarda

Yüzüklerin Efendisi Filmleri Yeniden Sinemalarda! (Hem de ilk kez IMAX’e geliyor!)

Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden sinemalarda! Hem de ilk kez IMAX’e geliyor! Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir