Age of Ultron’dan Kesilmiş Thor Sahnesi Yayınlandı!

Thor

Marvel Entertainment, Avengers: Age of Ultron’dan “Norn Cave” adlı kesilmiş sahneyi resmi olarak yayınladı.

Bu; yönetmen Joss Whedon’un Mayıs ayında Empire Podcast’te üzerine konuştuğu Thor’un kesilmiş sahnesi. Konuyla ilgili yönetmen şöyle diyor:

“Orjinal sahnede Thor, Norn ile konuşmaya gidiyor. Bu olay Thor’un havuza girip, Norn tarafından ele geçirilip, Erik Selvig’in tüm soruları ona sorup, Thor’un ağzından Norn’dan cevapların alınması şeklinde işliyor. Haliyle, Chris [Hemsworth] daha önce yapmadığı bir şeyi yapmak zorunda kaldı ve gerçekten kendini buna adadı. Ortaya güzel bir iş çıkardı ancak test seyircileri tarafından çok da iyi karşılanmadı. Kesilmesindeki en etkili sebep bu olsada, görsel efektlerin az kullanıldığı bir sahne olması da var. Daha da önemlisi, bu filmde çok ortalarda kalacak olan bu sahne, solo bir Thor filmine çok daha mantıklı bir şekilde oturtulabilir.”

Hatırlarsanız, Thor Hawkeye’ın çiftlik evini, Scarlet Witch’in büyüsü altındayken gördüğü hayallerin anlamını bulmak için terketmişti. Daha sonra Londra’ya gidip Dr. Selvig’ten yardım istemişti. Sonra ise Thor’un mağaraya girişine ve Infinity Gaunlet ile ilgili olan görüsüne şahit olmuştuk.

Kesilmiş sahneyi aşağıda görebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın:

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir