Alice Through The Looking Glass Teaser’ı Yayınlandı

Yeni bir Alice macerasına hazır mısınız?

attlg

Walt Disney Pictures, yeni yapımı Alice Through the Looking Glass için ilk görüntüleri yayınladı. Ardından da bir tane kısacık bir teaser’ın da teaser’ını bizlere gösterdi.

Lewis Caroll‘un aynı adlı romanından uyarlanan Alice Through the Looking Glass, Türkçe’de bilinen adıyla Aynanın İçinden, 2010 yılında çıkan Alice in Wonderland’ın bir devam filmi olarak karşımıza çıkacak.

Önceki romandan 6 ay sonrasını anlatan bu romanda, Alice yeniden fantastik bir dünyaya adım atıyor ancak bu kez bunu bir aynanın içinden geçerek yapıyor. Bu romanda “Jabberwocky” ve “Mors ve Marangoz” gibi bilinen isimleri görürken aynı zamanda Tweedledum ve Tweedledee gibi isimlerle de tanışıyoruz.

Buyrun iki teaser’ımızı izleyelim:

https://www.youtube.com/watch?v=jD2uefo3jK8

Alice Through the Looking Glass’ın yönetmen koltuğunda James Bobin otururken, senaryoyu da Linda Woolverton’ın ellerinden alıyoruz.

Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter ve Anne Hathaway rollerini yeniden canlandırmak için kadroda bulunurken Sacha Baron Cohen ve Rhys Ifans da yeni katılan isimlerden oluyor.

Alice Through the Looking Glass, 27 Mayıs 2016‘da beyaz perdede olmayı planlıyor.

Artık biliyoruz ki, art arda iki teaser demek, yakında fragman gelecek demek. Siz de fragman çıkana kadar yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

 

Mutlaka Okuyun!

Edgar Wright-Johnny Depp ‘Fortunately, the Milk’ Kadrosunda!

    Fortunately, the Milk! 20th Century Fox, senaryosu Bret McKenzie tarafından yazılacak olan ‘Fortunately, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir