Edgar Wright-Johnny Depp ‘Fortunately, the Milk’ Kadrosunda!

 

 

Fortunately, the Milk!

fortunatelythemilk

20th Century Fox, senaryosu Bret McKenzie tarafından yazılacak olan ‘Fortunately, the Milk’in haklarını almak için görüşmelerde.

Fox’un çalışmalarını halen sürdüğü Fortunately, the Milk, Neil Gaiman‘ın aynı adlı kitabından uyarlanacak ve elimizde şu an kesin gözüyle bakılan iki isim var: Edgar Wright ve Johnny Depp.

Filmin yönetimi Edgar Wright’ın ellerinde olacak. Gelen bilgilere göre Wright filmi canlı/animasyon karışımı bir tarzda çekmeyi düşünüyor.

Johnny Depp ise yalnızca başrolde oynamakla kalmayacak. Aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstleniyor.

Neil Gaiman’ın bu çocuk kitabı “bir zamanda yolculuk hikayesi” olarak tanımlanıyor. Kitap, bir babanın süt almak için markete gitmesi ve yanında bir çok uzaylı, zaman yolculuklu, korsanlı hikayelerle dönmesini anlatıyor.

Çoksatan kitap, HarperCollins yayınevinden 30 Eylül 2014‘te piyasaya çıkmıştı. Filmle ilgili elimizdeki bilgiler ise şimdilik bu kadar.

Siz söz konusu film ve kitap hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de bir Neil Gaiman kitabının uyarlamasına en güzel oturan isim Johnny Depp değil midir? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: hollywoodreporter.com

Mutlaka Okuyun!

X-Men: Apocalypse’nin İlk Fragmanı Star Wars İle Gelecek!

X-Men: Apocalypse’nin İlk Fragmanı Sinemalarda Star Wars: The Force Awakens Gösteriminde Yayınlanacak! Daha önceden de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir