Alice Through The Looking Glass Yeni Fragmanı Yayınlandı!

-Söyleyin bakalım, Alice ne zaman gelecek?

alicethroughthelookingglass-168085

Walt Disney Stüdyoları, yeni çıkacak olan Alice Through The Looking Glass filmi için ikinci fragmanı yayınladı. Ayrıca Pink’ten duyduğumuz “White Rabbit” adlı film müziği videosunda fragmandan farklı yeni görüntüler var.

Filmimizin synopsis’i kısaca şöyle:

Lewis Caroll’un çok sevilen hikayelerinden çıkıp gelen unutulmaz karakterlerle bir başka macera başlıyor. Alice Mad Hatter’ı kurtarmak için Underland’in tuhaf dünyasına geri dönüyor ve zamanda yolculuk ediyor.

Fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Pink’in “White Rabbit” adlı şarkısından bir bölümü ve fragman haricinde yeni görüntüleri de aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Lewis Caroll’un karakterlerine dayanarak Linda Woolverton tarafından yazılan senaryomuzun yönetmen koltuğunda James Bobin oturuyor. 2010 yılının dünya çapındaki gişe rekoru filmin yıldız oyuncuları Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska ve Helena Bonham Carter geri dönerken; henüz yeni kaybettiğimiz Alan Rickman, Stephen Fry, Michael Sheen ve Timothy Spall’ın da seslerini yeniden duyacağız.

Ayrıca yeni bir karakterimiz de var. Mad Hatter’in babası ve bizzat Zaman’ın kendisi, yarı insan yarı saat olan garip karakterimiz Zanik Hightopp (Rhys Ifans) bizlerle olacak.

Disney’in Alice Through The Looking Glass filmi 27 Mayıs’ta bizlerle olacak.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Ocean’s 8 filminin oyuncuları, fragmanı ve afişi!

1960’dan bu yana yayınlanan Ocean’s serisinin sekizinci filmi Ocean’s 8 serinin diğer filmleri gibi bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir