Star Wars, Karayip Korsanları ve Spider-Man’in Çıkış Tarihleri Değişti

Merakla Beklediğimiz Filmler Erkene Alınıyor!

collage

Disney yaptığı toplu duyuruda bazı filmlerin çıkış tarihlerinin değiştiğini ve bazılarının erkene alındığını duyurdu. İşte tarihi değişen filmler:

piratesdeadmen-166654

Pirates Of The Caribbean 5: Dead Men Tell No Tales – 26 Mayıs 2017

Disney’in duyurusuna göre:

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, 26 Mayıs 2017‘de sinemalarda olacak. Daha önceki tarihi ise 7 Temmuz 2017 idi. Çok satan serinin bir önceki filmi Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides da Mayıs ayından çıkmış ve yaklaşık 1 milyon dolarlık hasılat yapmıştı.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales filminde Johnny Depp’i tekrar Kaptan Jack Sparrow rolünde görürken, Geoffret Rush’ı yine Barbossa ve Orlando Bloom’u da yine Will Turner olacak göreceğiz. Kadroya yeni eklenen müthiş isim ise Javier Bardem tarafından canlandırılacak olan Kaptan Salazar. Yapımda Jerry Bruckheimer’ın ve yönetmen koltuğunda Joachim Rønning ve Espen Sandberg’in bulunduğu film şu anda post prodüksiyon aşamasında.

Bir sonraki filmimiz Sony’nin üstlendiği solo Spider-Man filmi:

spidey-1-web-slinging-161453

The Amazing Spider-Man – 7 Temmuz 2017

Jon Watt’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Spider-Man yeniden yapımı 7 Temmuz 2017‘de sinemalarda olacak. Önceki tarihi ise 28 Temmuz 2017 idi. Şimdi bu tarih yine Sony’nin üstlendiği Jumanji filmine ait.

The Amazing Spider-Man, Sony’nin bu karakteri ikinci üstlenişi. Yeni film Marvel Sinema Evreninde geçecek, bu da akıllara şu sıralar Captain America: Civil War’da bulunan ve Tom Holland tarafından canlandırılan karakterin, kendi solo filminde yanına başkalarını da alıp almayacağı sorusunu getiriyor.

Ve son filmimiz:

swep8-166653

Star Wars: Episode VIII – 15 Aralık 2017

Star Wars: The Force Awakens’ın başarısını vurgulayarak duyurusuna başlayan Walt Disney Stüdyoları; yeni üçlemenin ikinci filmi Star Wars: Episode VIII’in 15 Aralık 2017‘de sinemalarda olacağını açıkladı. Filmin önceki çıkış tarihi ise 26 Mayıs 2017 idi.

Böylece Star Wars’ın geleneksel ‘Mayıs’ın son günleri çıkma’ özelliği bir kez daha kaybedilmiş oldu. Star Wars: Episode VIII şimdi, Rogue One: A Star Wars Story filmi ile birlikte Aralık’ta çıkan üçüncü Star Wars filmi olacak. Belki de bu Disney’in yeni planı olabilir. Tüm filmleri yeni yıla geçmeden son ayda çıkarıp adını o yılın listesinin en üstüne yazdırmak.

İşte Disney tarafından açıklanan yeni üç tarihimiz bu şekilde. Siz en çok hangi film için heyecanlısınız? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook. com #1 comicbook. com #2 comicbook. com #3

Mutlaka Okuyun!

Yeni Star Wars filmi The Rise of Skywalker duyuruldu ve fragmanı yayınlandı.

Film ekibinin de katıldığı Star Wars Celebration etkinliğinin finalinde Star Wars Episode 9‘un resmi ismi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir