Apocalypse En Uzun X-Men Filmi Olacak!

En Uzun X-Men Filmini İzleyeceğiz!

xmen

Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz gün San Pedro Uluslararası Film Festivaline konuşmacı olarak katıldı. Etkinlik sırasında Singer, bir gün daha küçük çaplı filmler yapmayı hayal ettiğini, ancak şu sıralar Hollywood’da büyük bütçeli ve yeşil ekranlı filmler yapabilen sayılı yönetmenlerden olduğu için bu hayalinin gerçekleşmesinin yakın zamanda mümkün olmadığını belirtti.

En son yaptığı büyük bütçeli filmli X-Men: Apocalypse ise, şu an düzenlenme ve özel efektlerin eklenmesini içeren post prodüksiyon aşamasında. Son kesim aşamaları daha yapılmamış olsa bile, Singer, X-Men: Apocalypse’nin şu ana kadar yaptığı en uzun süreli X-Men filmi olacağını düşünüyor.

“Genelde yaklaşık iki saat olurlar, ancak bu seferki biraz daha uzun olabilir,” diyor yönetmen. “Sonunda bir teşekkür kısmı bile var. Henüz bunu görmedik çünkü sanırım bize de fragmanda göstermeyi düşünüyorlar. Ki fragman da 6 aylık bir süre içinde gelebilir.”

Bu arada, 2000 yılında izlediğimiz X-Men 104 dakika, 2003 yılında gördüğümüz ikinci film 134 dakika, 2006’daki film 104 dakika, 2011’de izlediğimiz X-Men: First Class 132 dakika ve en son izlediğimiz X-Men: Days of Future Past 131 dakikaydı.

Bu sürelere baktığımızda şöyle en bir 140 dakikalık film bekleyebiliriz bizce. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce bu kadar uzun ne bekliyor bizi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Triple Frontier filminin fragmanı yayınlandı!

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni Netflix yapımı Triple Frontier filmine ait fragman yayınlandı. Ben Affleck, Oscar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir