Spider-Man’li Captain America: Civil War Fragmanı Yayınlandı!

Afacan Spider-Man sonunda bizlerle!

cdm7p7nw4aahstw-jpg-large-173530

Sonunda Captain America: Civil War fragmanı yayınlandı! Tom Holland’ın canlandırdığı, dört gözle beklediğimiz Spider-Man, Iron Man’in tarafında yerini aldı!

İki buçuk dakikalık fragmandan son iki fragmanda gördüğümüz sahneler de gördük. Ancak bizim asıl ilgilendiğimiz son üç saniyesiydi. Captain America’nın kalkanıyla bizleri karşılayan Spider-Man “herkese selam” repliğiyle filme girişini yapmış oldu.

Bu, Spidey’i Marvel Sinema evreninde ilk görüşümüz. Marvel’in en ünlü karakterlerinden biri olan Spider-Man’i yeni kostümüyle gördük bu sefer.

Joe ve Anthony Russo’nun yönettiği filmde, senaryo Christopher Markus & Stephen McFeely’nin elinden çıkarken, oyuncu kadrosunda Chris Evans, Robert Downey Jr.,Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie,Emily VanCamp, Don Cheadle, Jeremy Renner,Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen,Paul Rudd, Frank Grillo, Tom Holland, William Hurt ve Daniel Brühl bulunuyor.

Captain America: Civil War 6 Mayıs 2016 tarihinde bizlerle olacak!

Fragmanın tadını çıkarın, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın:

Mutlaka Okuyun!

Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler! 2018’in son filmleri!

Bohemian Rhapsody, Climax, Overlord Operasyonu, Fantastik Canavalar 2 Grindelvald’ın Suçları, Whitney ve Grinç filmleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir