Captain America: Civil War’dan Yeni Görseller!

Scarlet Witch, Crossbones ve Martin Freeman’a Yakından Bakın!

cover

Marvel Stüdyoları Empire dergisi aracılığıyla Captain America: Civil War’dan yeni resimler ve bilgiler  yayınladı.

Yeni resimlerde Scarlet Witch’i (Elizabeth Olsen) yeni kostümü içinde görürken, kötü adamımız Crossbones’a (Frank Grillo) da yakından bakma şansı yakalıyoruz.

Elimize tek ulaşan resim değil tabi ki. Yeni bilgilerimiz de var. Özellikle haberin ilk çıktığı zamandan beri merak ettiğimiz, Martin Freeman’ın rolü nihayet açıklandı. Martin Freeman, Everett Ross adlı karakteri canlandıracak.

Çizgi roman hayranları Ross’u hatırlayacaktır. Kendisi Amerika’nın Wakanda’daki temsilcisi. Böylece Black Panther’in de kavgaya katılmasının sebebi artık daha açık hale geldi. Ancak Hobbit yıldızının filmdeki rolü bundan daha karmaşık. Freeman aynı zamanda Joint Counter Terrorist Centre’ın (Terörle Mücadele Merkezi) bir üyesi olacak.

Empire’ın haberine göre, yapımcılar Freeman’ı önümüzdeki yıllarda çıkacak olan Black Panther’de de görmek istiyor.

Asıl ilginç olan ise, yayınlanan yeni resimde. Freeman, Emily Van Camp’ın karakteri Sharon Carter ile yan yana duruyor. SHIELD’ın yıkıldığını bu günlerde, Sharon’un nerelerde olduğunu merak ediyorduk. Sanırız artık bir ipucumuz var.

Yayınlanan yeni resimleri aşağıda görebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Bu arada filmin konusunu da yeniden hatırlayalım:

Captain America: Civil War, Avengers: Age of Ultron’un bıraktığı yerden; Steve Rogers’ın yeni Avengers takımıyla birlikte insanlığı koruma görevinden devam ediyor. Avengers’ın içinde bulunduğu başka bir uluslararası olay büyük bir sivil zayiat ile son bulunca; takımın hareketlerini inceleme altına almak için sayılabilir bir sistem kurulması ve bir karar hükümeti kurulması üzerine politik baskılar artar. Yeni mevcut durum, dünyayı yeni ve alçak bir hainden korumaya çalışan Avengers’ın arasını açar. Marvel çizgi romanlarında Mark Millar/Steve McNiven tarafından ortaya çıkarılan süperkahraman vs. süperkahraman fikrinden ipuçları alınarak; ortaya Tony Stark’ın Steve Rogers ile karşı karşıya geldiği yeni bir hadise çıkar. Stark’ın aksine Rogers; Black Widow, Vision, Scarlett Witch, Falcon ve Hawkeye’dan oluşan takımına hala liderlik yapmayı ve başladığı işe devam etmeyi düşünür. Ancak taraf seçme burada bitmez. İşin içine Black Panther ve Peter Parker da girer.

Mutlaka Okuyun!

Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanı yayınlandı!

Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanında neler oluyor? Öncelikle fragmanda emeği geçen herkesi tebrik etmek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir