Civil War’dan Fragman Öncesi Teaser ve Posterler Yayınlandı!

Team Captain ve Team Iron Man Üyelerine Yakından Bakın

empire-civil-war-cover-1-173370

Marvel, Captain America: Civil War öncesi, muazzam büyüklükte bir tanıtım kampanyasına hazırlanıyor. Buna da Team Cap ve Team Iron Man posterleriyle başlıyor.

Toplamda yayınlanan 11 karakter posterleriyle önce Captain America’nın takımı Team Cap’ten Captain America (Chris Evans), ve yanındakiler The Winter Soldier (Sebastian Stan), Falcon (Anthony Mackie), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Ant-Man (Paul Rudd), ve Hawkeye’a (Jeremy Renner) yakından bakma şansı yakalıyoruz.

Hemen ertesi gün yayınlanan Iron Man’in takımı Team Iron Man üyelerinden de The Vision (Paul Bettany), Black Widow (Scarlett Johansson), War Machine (Don Cheadle), Black Panther (Chadwick Boseman) ve tabi ki bizzat Iron Man’in kendisi Tony Stark’a (Robert Downey Jr.) yakından bakıyoruz.

İki takımın posterlerinde de yüreklerimizi hoplatan etkileyiciliğiyle “Divided we fall” sloganını görüyoruz.

Ama bir dakika. Spider-Man hala yok! Bu bizleri oldukça üzse de, Nisan ayının ortasında yapılacak olan CinemaCon’daki Civil War gösteriminden önce Spider-Man’e ait resmi bir görüntü yayınlanır diye düşünüyoruz. Marvel, gösterimden sızmış bir Spider-Man görselinden ziyade, kendi yayınladıkları yüksek kalite bir görseli tercih eder herhalde.

Bir başka konu da Black Panther konusu. Başlarda Black Panther’in “nötr” bir rol oynayacağı söylenmişti. Ancak şimdiye kadar yayınlan fragman ve görüntülerden yola çıkarak, üstüne bir de Team Iron Man ile posteri yayınlanınca, çoktan tarafını seçtiğini anlıyoruz.

Bitmedi! Posterlerden sonra Marvel Stüdyoları, yarın çıkacak olan yeni Captain America: Civil War fragmanından önce, bizleri iki teaser ile büyük fragmana hazırlıyor.

Teaser’ları ve posterleri aşağıda görebilirsiniz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ve yarın yayınlanacak olan büyük fragman için takipte kalmayı unutmayın!

 

Mutlaka Okuyun!

Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler! 2018’in son filmleri!

Bohemian Rhapsody, Climax, Overlord Operasyonu, Fantastik Canavalar 2 Grindelvald’ın Suçları, Whitney ve Grinç filmleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir