Fantastic Beasts And Where To Find Them – İlk Detaylar

İşte filmin logosu ve ilk karaktere detaylı bakış!

fantasticbeasts

Warner Bros. Harry Potter’ın spinoff’u olan Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) için ilk resmi logosunu yayınladı.

“Sağ kurtulan çocuk”tan 70 yıl öncesini anlatan Fantastic Beasts, ödüllü oyuncu Eddie Redmayne‘nin canlandıracağı yazar Newt Scamander‘ın, New York’taki sihirli yaratıkların peşine düşmesini anlatır. Çalışmaları, onu takma bir isim altında bir kitap yazmaya sevk eder, ki bu kitap da Harry ve arkadaşlarının Hogwarts’ta kullandıkları kitabın ta kendisidir.

Senaryosunu J.K. Rowling‘in yazdığı üçlemenin ilk filmi yine Harry Potter’dan tanıdığımız David Yates tarafından yönetilecek.

Filmin resmi logosu bugün aldığımız tek haber değil. Entertainment Weekly son sayısında filmde yazar Newt Scamander’i canlandıran Eddie Redmayne’ın ilk resmini de yayınladı.

Scamander, 1926 yılında New York’ta yaşayan, ve üzerinde çalıştığı kitabı yıllar sonra Harry, Hermione ve Ron tarafından Hogwarts’da kullanılacak olan bir büyü bilimcidir.

EW’nin tarifine göre, Scamander bu resimde Amerika Birleşik Devletleri Sihir Bakanlığının önünde duruyor ve elinde de “son derece önemli çantasını” tutuyor.

Resmin tamamını aşağıda görebilirsiniz, resim ve logo ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Harry Potter Karakterleri

Bildiğiniz üzere Amazon rekor bütçe ayırarak Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapımcılığını üstlendi. Büyük beklentiler içerisinde olduğumuz Orta Dünya temalı dizi,  Game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir