Fantastic Beasts’ten Sahne Arkası Görüntüler Yayınlandı

Rowling Dahil Tüm Ekip Burada!

eddie-redmayne-as-newt-scamander-164130

Warner Bros. Harry Potter serisinin spinoff’u olarak karşımıza çıkacak olan Fantastic Beasts and Where to Find Them filmi için sahne arkası görüntülerini içeren yeni bir video yayınladı.

Uzun zamandır haber almadığımız filmi dilerseniz gelin önce bir hatırlayalım:

“Sağ kurtulan çocuk”tan 70 yıl öncesini anlatan Fantastic Beasts, ödüllü oyuncu Eddie Redmayne‘nin canlandıracağı yazar Newt Scamander‘ın, New York’taki sihirli yaratıkların peşine düşmesini anlatır. Scamander, 1926 yılında New York’ta yaşayan, ve üzerinde çalıştığı kitabı yıllar sonra Harry, Hermione ve Ron tarafından Hogwarts’da kullanılacak olan bir büyü bilimcidir. Çalışmaları, onu takma bir isim altında bir kitap yazmaya sevk eder, ki bu kitap da Harry ve arkadaşlarının Hogwarts’ta kullandıkları kitabın ta kendisidir.
Senaryosunu J.K. Rowling‘in yazdığı üçlemenin ilk filmi yine Harry Potter’dan tanıdığımız David Yates tarafından yönetiliyor.

İzleyeceğiniz kamera arkası videoda ise oyuncu kadrosunun ve yönetmenimizin açıklamalarıyla beraber filmden kısa sahneler görebilirsiniz.

https://youtu.be/pPFZTnjLzoU

Ne diyorsunuz? Yeni bir ‘maceraya’ hazır mısınız? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Harry Potter Karakterleri

Bildiğiniz üzere Amazon rekor bütçe ayırarak Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapımcılığını üstlendi. Büyük beklentiler içerisinde olduğumuz Orta Dünya temalı dizi,  Game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir