Freddie Stroma Game of Thrones Kadrosuna Katıldı

freddie-stroma

Entertainment Weekly’nin doğruladığı habere göre UnREAL dizisi oyuncularından Freddie Stroma, ünlü HBO draması Game of Thrones’un 6.sezon kadrosuna katıldı.

Yeni sezonda göreceğimiz isimlere bir yenisi daha eklendi ve Ian McShane, Max von Sydow ve Pilou Asbaek’in ardından Freddie Stroma diziye katılan son isim oldu. 28 yaşındaki ingiliz aktör, 6. sezonda Samwell Tarly’nin kardeşi olan Dickon Tarly’i canlandıracak. Böylece Randyll Tarly söylentileri devam ederken Tarly hanedanının ilk üyesi açıklanmış oldu.

George R.R. Martin’in eserlerinde Dickon Tarly, kardeşi Samwell Tarly’e göre daha genç ve fiziksel olarak daha yetenekli biri olarak tarif edilsede bunun dışında çok fazla bir bilgi bulunmuyor.

Son olarak 5. sezon’da yakın arkadaşı Jon Snow’un komutasındaki Kara Kale’den ayrılarak Gilly ile beraber Eski Şehir’e giden Samwell, serinin önceki kitaplarında babası Lord Kumandan Randyll Tarly tarafından Gece Nöbetçilerine katılmaya zorlanmış ve Tarly hanedanının tek varisi Dickon Tarly olmuştu.

Kaynak: Entertainment Weekly

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir