G.R.R Martin’in Skin Trade’i Dizi Oluyor!

George R.R. Martin’den Yeni Dizi Geliyor!

skintrade

Game of Thrones yazarı George R.R Martin‘in Dünya Fantastik Edebiyat Ödüllü, kısa romanı Skin Trade‘in yayın hakları Cinemax tarafından alındı. Skin Trade, bir kurtadam-suç romanı.

Martin haberi kendi blogundan yayınlayarak, HBO’nun kardeş kanalı olan Cinemax’in senaryoyu çoktan sipariş ettiğini duyurdu:

“80’lerin başında kaleme aldığım bir kurtadam-suç romanı olan The Skin Trade’in televizyon haklarının Cinemax (HBO’nun kardeş şirketi) tarafından alındığını heyecanla duyuruyorum. Anlaşma tamamlandı ve Cinemax ilk bölümün senaryosunu istedi. Neyin ne zaman sonlanacağını bilemezsiniz, sonuçta bu Hollywood… ancak şunu söyleyebilirim ki, eğer senaryoyu beğenirlerse, pilot bölümü çekeceğiz. Ve eğer onu da beğenirlerse, kim bilir, belki de yeni dizimize kavuşmuş oluruz.”

Kısa roman, aslında Night Visions 5 antolojisinin içinde bulunuyor ve şimdiye kadar bir çok kez yeniden basıldı. Çoğunlukla illustrasyonlarla düzenlendi. Bu hikaye aynı zamanda Daniel Abraham’ın kaleme aldığı ve Mike Wolfer’ın çizdiği, Avatar Press tarafından yayınlanan kısa bir çizgi roman dizisine de uyarlanmıştı.

İlk bölüm şu an Prison Break ve Once Upon a Time’ın yazarlığını da yapan Kalinda Vasquez tarafından yazılıyor.

Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl bir dizi çıkacak ortaya? Peki sizce Game of Thrones kadar başarılı olabilecek mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com  grrm.livejournal.com

 

Mutlaka Okuyun!

Sauron ve elflerin

Hugo Weaving Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak mı?

Hugo Weaving, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alıp almayacağı tartışmalarına son noktayı koydu. Hugo Weaving, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir