Game of Thrones 6. Sezona Yeni Detaylar!

Game of Thrones 6. Sezonu Geçmişte Olan ve Gelecekte Olacak Olan Önemli Olayları İçerecek!

bran stark

2015’te bir sezonluk verdiği aradan sonra, Isaac Hempstead-Wright, Bran Stark olarak Game of Thrones 6. Sezon ile geri dönüyor. Entertainment Weekly tarafından yeni sezondan ilk resmi yayınlanan Bran için oyuncu Hempstead-Wright, en önemli rolünü oynamak üzere olduğunu söyledi.

Bran, 5. Sezonu Max Von Sydow’un canlandırdığı Üç Gözlü Kuzgun’u ararken güçlerini de keşfederek geçirdi. Şimdi özel psişik güçleriyle donanmış bir şekilde Bran, Westeros’un geçmişine, günümüz haline ve geleceğine bakarak, izleyicilere de bu zamanların en önemli olaylarını Bran’in gözünden görme olanağı sunuyor.

“Önceden Bran geçmişten ve gelecekten küçük görüler görüyordu ancak hiçbir zaman durum üzerinde kontrolü olmamıştı.” diyor Hempstead-Wright. “Şimdi ise Bran geçmişte olan, günümüzde devam eden ve gelecekte olacak olan oldukça önemli olayları görüyor ve tıpkı bir detektif gibi onları bir araya getiriyor ve tıpkı bir film izler gibi onları izliyor. Aynı şekilde, artık Büyük Savaş’taki rolünün ne kadar hayati olduğunu da keşfediyor. Oldukça Inception-vari bir durum.”

Buradan anladığımız kadarıyla Bran’in güçleri, 4. sezonun sonundan beri hayranlar arasında dönüp dolaşan popüler teorilere de bir cevap niteliği taşıyan flashback sahnelerini bizlere getirecek. Geleceği görme olayı ise işleri daha da karmaşık bir hale getirerek 6. Sezonda büyük bir savaş beklentilerini daha da artırıyor.

Game of Thrones, 2016 Nisan ayında HBO ile geri dönüyor!

Peki siz sevgili Bran’in söylediklerinden ne çıkardınız? Sizce nasıl sahneler bekliyor bizi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Sauron ve elflerin

Hugo Weaving Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak mı?

Hugo Weaving, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alıp almayacağı tartışmalarına son noktayı koydu. Hugo Weaving, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir