Game of Thrones 6. Sezondan 3 Yeni Teaser!

Game of Thrones Hanedanını Seç!

Houses-810x405

HBO, Game of Thrones 6.Sezonu için Twitter üzerinden 3 yeni teaser yayınladı.

Her video arka planda üç farklı hanedanın bayrağını gösteriyor. Resmi Game of Thrones hesabı, Twitter üzerinden hayranlardan Stark, Lannister ve Targaryen Hanedanlarından hangisini tuttuklarını yazmalarını isteyerek böyle bir oyun başlattı. Hayranlar #HouseStark, #HouseLannister ve #HouseTargaryen hashtag’lerini kullanarak oyuna dahil oldu. Ve karşılığında savundukları hanedanın teaser’ını almayı başardılar.

Kötü haber; videolarda malesef yeni görüntü yok. Stark hayranları arka planda Stark bayrağı dalgalanırken Ramsay Bolton’un tehditkar sesinden “Winterfell benim. Gel ve gör” sözlerini duyuyorlar. Lannister hayranları arka planda Cersei’nin utanç zilleri çalarken High Sparrow’u dinlerken, en sevindiğimiz sanırız Targaryen hanedanı videosunda bir Dothraki sesi duymak oluyor.

Teaserları aşağıda izleyebilirsiniz. Siz de savunduğunuz hanedanı ve teaserlar hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

Mutlaka Okuyun!

Sauron ve elflerin

Hugo Weaving Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak mı?

Hugo Weaving, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alıp almayacağı tartışmalarına son noktayı koydu. Hugo Weaving, …

2 yorum

  1. En güzeli Lannisterler adına ”shame” ifadesi olmuş. Koskoca hanedan Tywin’den sonra bu kadar alçaltılabilinirdi.

  2. of sabırsızlanıyorum yeni sezon için :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir