Game of Thrones 6. Sezonunda ‘Biri’ Geri Gelecek!

Görünüşe Göre 6. Sezonda ‘Birileri’ Geri Dönüyor!

ian-mcshane

Game of Thrones 6. Sezona konuk oyuncu olarak gelen Ian McShane, dizideki gizemli rolü hakkında oldukça ilginç bir ipucu verdi.

Pop Goes the News adlı siteyle olan röportajında, McShane; karakterinin yalnızca bir bölümde gözükeceğini ancak yanında başka birini daha getireceğini söyledi:

“Bir daha asla görmeyeceğinizi düşündüğünüz birini geri getirmekle sorumluyum. Ondan sonra gidiyorum.”

“Bu tek seferlik bir bölüm. Bu yüzden kabul ettim zaten. Ancak daha fazla bir şey söyleyemem, yoksa bir daha asla çalışamam.”

Yazının bundan sonraki kısmı SPOILER içerir:

McShane’in birini geri getirmesi teorisi hayranları direk Jon Snow’a götürse de, bu mümkün görünmüyor. Dizi senaryosu çoktan Melisandre’yi Jon’u diriltecek pozisyona yönlendirdi ve bu da birden fazla bölümde yapılacak bir iş gibi görünüyor.

Şu an en mümkün teori McShane’ın Elder Brother, Septon Meribald veya ikisiyle de ilgili olan bir karakteri getirmesi gibi görünüyor. Romanlarda Meribald; Brienne, Podrick Payne ve Ser Hyle Hunt’ı Elder Brother ile tanıştıkları Quiet Isle’a getiren ve Riverland’da gezinen bir Septon’dır. Elder Brother’ın iyileştirici gücü olduğu söylenir ve Isle’da Sandor Clegane’nin tanımına uyan bir mezarkazıcı vardır.

Hound’ı canlandıran Rory MacCann’ın Game of Thrones 6. Sezon setinde görüldüğünü söyleyen dedikodular da var. Ayrıca dizi setinde Riverland’a benzeyen bir çok yer de görülmüş, dolayısıyla Quiet Isle’a olan bir gezinti kesin gerçekleşecek gibi duruyor.

Siz bu teoriler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce McShane’in bahsettiği geri gelecek kişi kim olabilir? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Game of Thrones, 2016‘da yeniden ekranlarda olacak.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir