Game of Thrones 8. sezon yayın tarihi belli oldu!

Game of Thrones Dizisi 8. Sezon Yayın Tarihi: Nisan 2019

Game of Thrones 8. sezon

2011 yılının Nisan ayında yayınlanmaya başlayan Game of Thrones dizisi her sezon gündemden düşmemeyi başarıyor. IMDb puanı 1.372.923 kullanıcının değerlendirmesi ile 10 üzerinden 9.5 olan Game of Thrones 8. sezon için çok iddialı.

7. sezonun son bölümü Ağustos 2017‘de yayınlanmıştı ve toplamda 7 bölümdü. Game of Thrones 8. sezon diğer sezonlar gibi 10 bölüm olmayak. 6 bölüm ile tamamlanacak 8. sezon Nisan 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Savaş Sahnesi Çekimi 55 Gün Sürmüş!

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones dizisinde pek çok savaş sahnesi bulunuyor. Bugüne kadar çekimi en uzun süren savaş sahnesi ise “Battle of the Bastards” idi. Toplamda 25 gün süren savaş sahnesi oldukça beğeni toplamıştı. Kelimenin tam anlamıyla nefes kesen sahneleriyle hafızalara kazınmıştı. Dizinin final sezonunda yer alacak bir savaş sahnesinin çekimlerinin 55 gün sürdüğü öğrenildi.

“Battle of the Bastards” sahnesinin çekimlerinde 600 ekip üyesi ve 500 figüran görev aldı.  70 at, 65 aksiyon dublörü de savaş sahnesinde yer almıştı. 55 gün süren ve sır gibi saklanan savaş sahnesinde kaç kişinin yer aldığını henüz bilmiyoruz.

Game of Thrones 8. sezon

HBO‘nun en önemli dizilerinden biri olan Game of Thrones final sezonuyla Emmy Ödülleri‘nde yerini alacak. Dizi üç kez En İyi Drama ödülü aldı. 2019 yılında pek çok Emmy Ödülü ile ekrana veda etmesi bekleniyor.

Dizi hakkındaki forum başlıklarını incelemeyi ve bizi twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Mutlaka Okuyun!

Sauron ve elflerin

Hugo Weaving Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak mı?

Hugo Weaving, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alıp almayacağı tartışmalarına son noktayı koydu. Hugo Weaving, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir