Game of Thrones’a Tanıdık Bir Süpriz Konuk Oyuncu!

Game of Thrones oyuncu kadrosuna akıllara gelmeyecek isimler katmaya devam ediyor.

Bu kez misafirimiz, son zamanların en iyi erkek şarkıcısı kabul edilen, son albümü Divide ile rekorlar kıran Ed Sheeran oluyor. Tabi ki bizi daha yakından ilgilendiren özelliği, Hobbit: Desolation of Smaug filminin bitiş şarkısı “I See Fire”ın sahibi olması.

Haber, Pazar günü ABD’de yapılan film, müzik ve etkinlik festivalleri konferansı SXSW’de (South by Southwest), dizi yapımcıları David Benioff ve  D.B. Weiss’in, dizi oyuncuları Maisie Williams ve Sophie Turner ile birlikte gerçekleştirdikleri panelde duyuruldu.

Maisie Williams’ın Ed Sheeran’ın büyük bir hayranı olduğunu belirten Benioff konu hakkında şöyle dedi:

Maisie’ye süpriz yapabilmek için yıllardır Ed Sheeran’ı diziye getirmeye çalışıyoruz. Sonunda bu yıl bunu başardık.”

Sheeran’ın karakteri veya hikayeye nereden gireceği ile ilgili detay belirtilmedi. HBO’dan daha fazla açıklama istendiğinde ise kanal temsilcilerinden biri, “Evet, bir rolü var. Başka detay yok.” demekle yetindi.

Ed Sheeran Game of Thrones’ta rol alan ilk müzisyen olmayacak. Daha önce Coldplay, Mastodon, Of Monsters and Men ve Sigur Ros ile dizideki cameoları karşılaşmıştık.

Dizi yapımcıları Sheeran hakkında konuşurken Sophie Turner’ın, “Ben hâlâ [Justin] Bieber’ı bekliyorum” diye şaka yapması üzerine, D.B. Weiss şöyle cevap verdi;

 “Bieber’ı mı bekliyorsun? 9. Sezonda.”

Dizinin 8. Sezonunun son sezon olacağını hatırlatmakta fayda var. :)

David Benioff ve D.B. Weiss sekizinci sezonun hem son sezon olacağını, hem de altı bölümden oluşarak şimdiye kadarki en kısa sezon olacağını onayladılar.

Game of Thrones, 7. Sezonu ile 16 Temmuz’da bizlerle olacak.

Sizce Ed Sheeran nasıl bir rol ile karşımızda olacak? Müzikal bir sahne beklememiz şart mıdır? Yoksa aniden bir savaş sahnesinde, bir ejderhanın üzerinde ya da Jon Snow’un yanında karşımıza çıkabilir mi? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: variety.com bbc.co.uk

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir