Justice League Filmi: Aquaman ile Tanışın!

Hanımlar, Beyler! Karşınızda Jason Momoa ve  Aquaman!

aquamanfeaturette-166581

Dün gece yayınlanan, DC Haftası kapsamında gerçekleşen DC Filmleri etkinliğinde, merakla beklediğimiz filmlerden biri olan Dawn of the Justice League’in karakterlerinden bazılarını yakından tanıma fırsatı bulduk.

İşte onlardan ilki: Aquaman! DC yöneticisi Geoff Johns eşliğinde, Jason Momoa’nın canlandırdığı Yedi Denizlerin Kralı Aquaman’in görüntülerini ve konsept çizimlerini izlerken, hakkında da bir sürü şey öğreniyoruz.

Arka planda görüntüler devam ederken Johns sözlerine başlıyor:

“Aquaman ile başlıyoruz. Adı Arthur Curry, Atlantis Kraliçesi ve deniz feneri bekçisinin oğlu. Güçleri zamanla gelişiyor. Suyun altında nefes alabiliyor. Sudaki canlılarla iletişim kurabiliyor. Oldukça güçlü. Kendisini iki dünyaya da ait hissetmiyor. Yani kısacası, iki dünya arasında sıkışmış, ama ikisini de koruması gerektiğinin sorumluluğunda.”

Game of Thrones’tan tanıdığımız Jason Momoa ise karakteri hakkında şöyle diyor:

“Şu iki özelliğe sahip olan tek kişi: o bir insan ve bir tanrı. Bu güçlerle nasıl başa çıkacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Çünkü güçlerine nasıl sahip olduğunu ve onları nasıl kullanacağını bilmiyor. Hiç bir şekilde eğitilmemiş.”

Aşağıda Aquaman’in görüntülerini izleyebilirsiniz. Bu yeni karakterimiz hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

https://youtu.be/AjShWmDOLHw

com

 

 

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir