Kung Fu Panda 3 – İlk Fragmanlar

Kung Fu Panda 3 Yeni Fragmanı Sizlerle!

kungfu3

Sevgili pandamız Po’nun yeni macerasına hazır mısınız? İlk fragmandan gördüğümüz kadarıyla bu sefer işin içine biraz daha aile katıyoruz. Serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkacak olan Po, fragmandan anladığımız kadarıyla uzun zamandır aradığı babasına kavuşuyor. Dilerseniz ilk fragmanı hatırlayalım:

https://www.youtube.com/watch?v=GYk5mjT8z2Q

Şimdi ise 20th Century Fox, Kung Fu Panda 3 için yeni bir fragman yayınladı!

Po’nun uzun zamandır kayıp olan babası sonunda ortaya çıktığında, yeniden bir araya gelen ikili, onlar gibi daha birçok yeni panda karakterlerle tanışacağımız panda cennetine gidiyorlar. Ancak doğaüstü güçleri olan kötü adam Kai, Çin’e gelip tüm Kung Fu ustalarını ortadan kaldırmaya başladığında, Po imkansız olanı başarmalıdır: Köydeki tüm pandaları eğiterek, bu neşeli, narin hayvanları birer Kung Fu ustası haline getirmek!

İşte kullanılan şarkılarla da dikkatimizi çeken ikinci fragman sizlerle:

Jennifer Yuh Nelson‘ın yönetmen koltuğunda olduğu Kung Fu Panda 3, diğer iki filmde olduğu gibi Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross ve James Hong isimlerini seslendirme kadrosunda bulunduruyor.

Kung Fu Panda 3‘ün 29 Ocak 2016‘da sinemalarda olması bekleniyor.

Siz de fragmanla ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

(Söylenti) Hugh Jackman, X-Men: Apocalypse Çekimlerinde!

(Söylenti) Hugh Jackman, X-Men: Apocalypse’nin Çekim Tekrarına Katıldı! Fransız sitesi Le Journal de Montréal‘in haberine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir