Mark Ruffalo Thor: Ragnarok Setinde!

Yeşil Canavarımız Hulk geri döndü!

hulk-185132

Sevgili canavarımızın oyuncusu Mark Ruffalo, Twitter üzerinden Thor: Ragnarok filmi setinden bir video paylaştı. Kendisini motion-capture teknolojisi ve kıyafetleriyle gördüğümüz oyuncu: “Evet çok cazibeli ama birilerinin bunu yapması gerek” diyerek mütevazılığın dibine vurdu.

Hulk bu kez yeşil canavara dönüşme süresinde biraz daha değişik görünecek. Aslında bu film Planet Hulk adlı çizgi romanın hikâyesinden farklı bir yol izleyecek ama Hulk’ın görünüşü tıpkı o sayfalardan çıkmış gibi olacak. Diğer değişkliklerin yanında özellikle zırhla kaplı omuzların sözünü alan hayranlar bu kez çok heyecanlı. Zira bu sevgili Hulk’ımızı Avengers: Age of Ultron’dan sonra ilk görüşümüz olacak.

Söylentilere göre; Thor: Ragnarok filmi, Marvel hayranlarının en çok sevdiği iki farklı çizgi romanın hikâyesini birlikte ele alacak: Ragnarok ve Planet Hulk. İki hikâye de genele göre oldukça efsane, haliyle ikisini temel elementleriyle bir arada işlemek, karşımıza aksiyon dolu bir film çıkaracak olsa gerek.

Başkahramanlarımız Chris Hemsworth ve Ruffalo’ya ek olarak, oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston’u Loki, Sir Anthony Hopkins’i Odin ve Idris Elba’yı da yine Heimdall olarak göreceğiz.

Yeni kadroda ise Mark Ruffalo’ya Jeff Goldblum’ın Grandmaster karakteri eşlik edecek. Ayrıca Cate Blanchett’i Hela, Tessa Thompson’u Valkyrie (sonunda!) ve Karl Urban’ı da Skurge karakterleriyle göreceğiz.

Hela’nın bir-iki ay önce bizlerle buluşan concept art’ını da hatırlayalım isterseniz:

hela

Eomer… Galadriel… Orada bir Yüzük Kardeşliği mi oluşuyor ne?

Thor: Ragnarok çıkış tarihini 3 Kasım 2017 olarak almış durumda. Heyecanla bekliyoruz.

Siz de yorumlarınızı ve heyecanınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi Temalı Mobil Oyun: The Lord of the Rings: Rise to War

Warner Bros. Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu geleceğini duyurdu. Firma, 15 Haziran’da yaptığı açıklamada Marvel Super …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir