Marvel’den Yeni Sinema Evreni Rehberi

Marvel Sinema Evrenine Yeni Giriş Rehberiniz!

ıron man

Bu Ekim’de, Marvel Entertainment; Marvel Sinema Evreni Rehberi adında yeni bir kitap serisi çıkaracak. Bu bir çeşit Marvel Evrenine Giriş Rehberi niteliğinde olacak ve Marvel filmleri ve televizyon serilerini belli bölümlere ayırarak Marvel çizgi romanlarıyla aralarındaki bağlantıyı kuracak.

Yeni tasarlanan Rehber; filmler hakkında bilinmeyen gerçekleri, film-çizgi roman karşılaştırmalarını ve tıpkı Blu-ray seçeneklerinde olduğu gibi filmlerin prodüksiyon aşamalarını gösteren sayfalar içerecek.

Kitap serisi Iron Man ile başlayacak ve kitap kapakları sinema evreninden esintiler taşıyan, kahramanların orjinal zırhlı hallerini gösteren resimlerle kaplanacak.

Rehber Kasım’da Incredible Hulk/Iron Man 2 olarak devam edecek. Bu kitap Hulk’ın Marvel Sinema Evrenine girişini ele alacak ve Iron Man’in sinemadaki ikinci macerasına göz atacak.

Aşağıda Mike Del Mundo tarafından çizilen ilk kapak resimlerini ve kitaplardan bir iki sayfayı görebilirsiniz.

Marvel Evrenine girmekten korkuyor muydunuz? Çok mu karışık geliyordu? Belki de bu kitap size yardımcı olabilir? Ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir