Netflix’ten 5 saatlik interaktif film Black Mirror: Bandersnatch!

Black Mirror: Bandersnatch

5 Saatlik İnteraktif İçerik!

“Maceranı Kendin Seç”  teması 1976 yılında okurun hikayeye direkt etkisini sağlayan bir tür oyun kitabı olarak ortaya çıkan bir çok eğlenceli tür olarak literatürde yer alıyor. Netflix‘in 28 Aralık Cuma günü Black Mirror: Bandersnatch isimli “Maceranı Kendin Seç” türünde bir içerik yayınlayacağı ortaya çıktı.

Evet yanlış duymadınız. Black Mirror: Bandersnatch karakterlere ve hikaye örgüsüne yön vererek alternatif hikaye koridorlarında harcayabileceğimiz 5 saatlik bir içerik barındıracak. Seyircinin kararına göre şekilleneceği için filmin normalden daha uzun süreceği hepimizin tahmin edebileceği bir şey. Fakat eminim kimse 5 saatlik interaktif bir içerik beklemiyordu.

Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch Konusu ve Yönetmeni!

Bandersnatch genç bir yazılımcının fantastik bir kitabı oyuna dönüştürmesi ile gerçeklik ve sanal dünya arasında yaşanan karmaşayı konu ediniyor. Black Mirror: Bandersnatch‘in yönetmeni dizinin dördüncü sezonunda yer alan Metalhead bölümünün de yönetmeni olan David Slade olacak. Sızan fotoğraftan anladığımız kadarıyla filmin oyuncu kadrosunda Dunkirk filminden tanıdığımız Fionn Whitehead ve Maze Runner filmlerinden tanıdığımız Will Poulter yer alıyor.

2011 yılında yayınlanmaya başlayan ve IMDb puanı 8,9 olan Black Mirror dizisinin geçtiğimiz sezonunun tüm bölümleri 29 Aralık 2017’de Netflix üzerinden yayınlanmıştı. Dizi bu sene 28 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi dizisinde genç Galadriel!

Genç Galadriel: Morfydd Clark Amazon‘un Yüzüklerin Efendisi dizisinde rol alacak oyunculara dair haberlere bir yenisi …

2 yorum

  1. Merhaba;
    Film siteleri hakkında bilgilendirmeleriniz beğendim.fakat birde yeni filmler ve diziler arasında güzelleri karşılaştırma yapsaydınız iyi olurdu.Onlara göre film izleyebilirrdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir