Pom Klementieff Guardians of the Galaxy Vol. 2 Kadrosunda

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Filmine Yeni Oyuncu Haberi

gotg

Filmin kadrosu yavaş yavaş oluşmaya başlıyor. İşte çıkmasına yaklaşık 1 yıl kala, filmin kadrosuna katılan yeni oyuncumuz.

Hollywood Reporter’in haberine göre Pom Klementieff, Marvel’in Guardians of the Galaxy Vol. 2. filminde rol alacak.

Kendisinin ‘kilit rollerden’ birinde oynayacağı söyleniyor ancak şu ekleme de yapılmış, “Marvel Asyalı bir kadın oyuncu bulabilmek için geniş çapta bir araştırma yaptı, ancak gizli tutulan bu rol için kimyası uyuşan bir oyuncu bulmak zordu.”

29 yaşındaki oyuncu Hollywood’a girişini 2013 yılında Spike Lee’nin Oldboy filminde Haeng-Bok’u oynayarak yapmıştı. Bunun haricinde kariyerinin büyük bölümünü Loup (2009) ve Sleepless Night (2011) gibi uluslararası filmlerde oynayarak geçirdi.

Peki sizce kimi oynayabilir. Şu an en güçlü isim Mantis gibi gözüküyor. Alman/Vietnamlı karakterin Vision, Scarlet Witch ve Kree ırkıyla bağlantıları var. Kendisi hem Avengers’ın hem de Guardians of the Galaxy’nin bir üyesi.

Başka bir seçenek ise Moondragon. Kendisi güçlü bir telepat, dövüş sanatları ustası ve telekinezi özellikleri var. Genellikle yalnız görülüyor ama onun da Defenders, Avengers ve Guardians of the Galaxy ekipleriyle çalışmışlığı var.

mcconaughey

Bu sırada Interstellar ve True Detective’den tanıdığımız ödüllü oyuncu Matthew McConaughey‘in de filmde kötü adamı oynaması için kadroya düşünüldüğü, ancak oyuncunun bunu reddettiği de gelen haberler arasında.

Variety’nin haberine göre Matthew McConaughey serinin ikinci filminde kötü adamı oynayacaktı:

“Marvel ve James Gunn, Matthew McConaughey’in ikinci filmde ana-kötü karakteri olmasını istediler ancak aktör bunu reddetti. Bu rol için oyuncu arayışları sürüyor.”

McConaughey Hollywood’da henüz süperkahraman filmlerine girmemiş olan sayılı isimlerden biri. Geçen yıl Kasım’da IGN’ye verdiği bir röportajda, senaryo ve oynayacağı karakter içine sinerse bir çizgi roman filminde oynamayı isteyeceğini söylemişti.

Sizin kadroya katılan yeni oyuncumuz Pom Klementieff ve kadroya girmeyi reddeden oyuncumuz Matthew McConaughey hakkındaki düşünceleriniz neler? Bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com hollywoodreporter.com

 

Mutlaka Okuyun!

Marvel Sinematik Evreni’nde Ampüte Karakterler

Marvel evrenini oluşturan çoğu filmlerde bir ampütasyon sahnesi yer alıyor. Marvel Stüdyoları‘nın yöneticisi ve bütün …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir