Ragnarok: Karşınızda Yeni Stiliyle Thor, Hela ve Valkyrie!

Görünüşe göre Thor’un saçlarından daha önemli şeyler de var!

Entertainment Weekly dergisinin bir sonraki sayısında merakla beklediğimiz Thor: Ragnarok ele alınıyor. Ve bizler de bu sayede Hela ve Valkyrie karakterleriyle ilk tanışmamızı gerçekleştirirken, Thor’un yepyeni görüntüsüyle de kısa süreli bir şok geçiriyoruz. Bunun sebebi ise hiç şüphesiz Thor’un bir nevi imza görüntüsü olan uzun sarı saçlarının gitmesi oluyor.

Bu konuda oyuncumuz Chris Hemsworth şöyle diyor:

“Hem aktör hem de karakter olarak benim için yeniden doğuş gibi oldu.”

Marvel Stüdyolarının başkanı Kevin Feige ise Thor: Ragnarok’un ortalığı sarsacak olmasının sebebinin yalnızca Thor’un saç kesimi olmayacağını iddia ediyor:

“Bir serinin üçüncü filmini çekecek kadar şanslıysanız, üçüncü filmde batırmamanız gerektiğinin bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum.”

Uzun zamandır görmeyi beklediğimiz Valkyrie karakterini Tessa Thompson ile izleyeceğiz. Filmin “kötü adamı” olarak ise kadim bir karakter olan Hela’yı, sevgili Galadriel’imiz Cate Blanchett ile göreceğiz. Karakteri hakkında şöyle diyor kendisi:

“[Hela] bin yıl boyunca hapis tutulan ve bu süreç içinde gittikçe daha da öfkelenen bir karakter. Bir hata sonucu serbest kalıyor ve o kutuya tekrar girmeye ise hiç niyeti yok.”

Hela’nın hikâyedeki rolünü ise Hemsworth’ten dinliyoruz:

“Hela Thor’u, Planet Hulk çizgi romanında adı geçen Sakaar adlı gezegene gönderiyor. Sakaar kısaca evrendeki bütün solucan deliklerinin çöplerini buraya attığı bir yer. Haliyle burada inanılmaz yeteneklere ve güçlere sahip her türden insanla karşılaşabiliyorsunuz. Thor’un başka bir dünyada prens ya da kral olması burada kimsenin umrunda değil. Ayrıca gücü de buradakilerle hemen hemen aynı seviyede oluyor.”

 Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017’de bizlerle beyaz perdede buluşmaya hazırlanıyor.

Görseli tam boyuyla aşağıda görebilirsiniz. Siz Thor’un yeni stili, yeni kahramanlarımız ve film hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi dizisinde genç Galadriel!

Genç Galadriel: Morfydd Clark Amazon‘un Yüzüklerin Efendisi dizisinde rol alacak oyunculara dair haberlere bir yenisi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir