SDCC’nin Gölgesinde Kalan 3 Yeni Sinema/TV Haberi

 

Prison Break, Sherlock ve Fantastic Beasts and Where to Find Them!

prison break

SDCC iyi hoş ta, birden gelen haber, fragman ve diğer materyaller yoğunluğundan arkada kalanlara yazık oluyor. Yıl boyu merakla beklenen Marvel ve DC’ye ait kült filmler, nispeten daha küçük yapımların önünü kapatıyor.

Tabi ki buna izin vermiyoruz. Çünkü bu haberlerin diğerlerinden daha az önemli olduğunu gösteren hiçbir şey yok. Aksine, bazı hayranlar diğerlerini hiç umursamayıp özellikle bu haberleri bekliyor.

İşte Marvel ve DC dışında, diğer kanallardan ve SDCC’nin gölgesinde kalan yapımlardan gelen haberler!

DİĞER BEKLENENLER

  • Prison Break’in Geri Dönüşünden İlk Görüntüler Yayınlandı

Tüm stüdyolar gibi Fox da SDCC’de büyük çıkış yapmak istiyordu. Haliyle elinde en büyük kozlardan birini, Prison Break’in yeniden yapımını önümüze sürdü. Ve diziden ilk teaser video yayınlandı.

Videoda Michael Scofield bir hapishanede bir mahkumla konuşuyor. Michael mahkuma onu hiç o kadar korkmuş görmediğini söylüyor. Adam da o an hapishanede bulunan tüm mahkumların salınmasına neden olacak bir af çıkacağını söylüyor. Homoseksüellikten içeride bulunan adam, çıkınca arkadaşları tarafından suçu öğrenilir öğrenilmez öldürüleceğini söylüyor. Michael durur mu? Hemen aklında hapishaneden kaçma planları yaparak arkadaşından bir parça sakız istiyor ve adamın şaşkın bakışları arasında bunun bir olaylar dizisini başlatacağını söylüyor.

Dizinin die-hard hayranları çoktan teorilere başlamış durumdalar. Siz de buyrun, görüntüleri izledikten sonar aralarına katılın:

  • BBC Sherlock’un Yeni Sezon Fragmanını Yayınladı

SDCC’nin yoğun haftasonunun ardından BBC de güzelliğini yaparak bizlere Sherlock’un 4. Sezonundan ilk fragmanı gösteriyor.

Yeni fragmandan anladığımız kadarıyla beklediğimize değecek.  Jim Moriarty’nin “Did you miss me?” sözleriyle başlayan fragmanda daha sonar sevgili dedektifimizi evinde otururken görüyoruz ve sonar şu sözleri duyuyoruz kendisinden “Büyük bir şey geliyor. Belki Moriarty’dir, belki değildir.” Daha sonra Molly Hooper ve Bayan Hudson gibi diğer tanıdık yüzleri görüyoruz ve ortamdaki gerginliği birden hissediyoruz.  Fragmanın en güzel sahnesi ise Mycroft’a çıkışan Bayan Hudson’dan geliyor: “Defol evimden, seni sürüngen.”

Fragmanda gördüğümüz yeni yüzü ise Captain America filmlerinden tanıyabilirsiniz. Toby Jones, Culverton Smith olarak kötü adamlarımız arasına katılıyor.

Sezon 4 için henüz bir çıkış tarihi yok. Ama 2017’de geleceğinden eminiz. Buyrunuz fragmana:

  • Yeni Fantastic Beasts Fragmanı Yayınlandı

Warner Bros.  Fantastic Beasts and Where to Find Them filmi için yeni bir fragman yayınladı. Filmin synopsisini hatırlıyor musunuz? Önden buyrun:

“Sağ kurtulan çocuk”tan 70 yıl öncesini anlatan Fantastic Beasts, ödüllü oyuncu Eddie Redmayne‘nin canlandıracağı yazar Newt Scamander‘ın, New York’taki sihirli yaratıkların peşine düşmesini anlatır. Scamander, 1926 yılında New York’ta yaşayan ve üzerinde çalıştığı kitabı yıllar sonra Harry, Hermione ve Ron tarafından Hogwarts’da kullanılacak olan bir büyü bilimcidir. Çalışmaları, onu takma bir isim altında bir kitap yazmaya sevk eder, ki bu kitap da Harry ve arkadaşlarının Hogwarts’ta kullandıkları kitabın ta kendisidir. Senaryosunu J.K. Rowling‘in yazdığı üçlemenin ilk filmi yine Harry Potter’dan tanıdığımız David Yates tarafından yönetiliyor.”

https://www.youtube.com/watch?v=QokwYRRCpc0

Fantastic Beasts and Where to Find Them 18 Kasım 2016’da sinemalarda olacak.

Ne dersiniz? Gayet de önemli haberlermiş değil mi? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

BBC ve ITV’den Netflix’e rakip platform Britbox!

Türkiye pazarına yerel içeriklerle ve reklamlarla başarılı bir giriş yapan Amerikan dijital yayın platformu Netflix‘e …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir