Sherlock: Abominable Bride Karakter Posterleri Yayınlandı

Karakterlerimiz Victoria Dönemi Tarzlarıyla Karşınızda! Korkunç Gelin’e Merhaba Deyin!

Uzun zamandır beklediğimiz, Sherlock dizisinin özel bölümüne çok az kaldı. Bu sırada heyecanımızı taze tutmak için dizinin Amerika’daki yayımcılığını üstlenen PBS, Abominable Bride (Korkunç Gelin) bölümünün karakter posterlerini bizlerle paylaşıyor.

İlk olarak tabi ki ana karakterlerimiz Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Mr. Holmes ve Martin Freeman’ın canlandırdığı Dr. Watson‘ı görüyoruz. Hem de Victoria Dönemi kıyafetleriyle!

Sherlock Holmes

Sırada, her zaman yanlarında olan bayanlar Una Stubbs’ın canlandırdığı Bayan Hudson ve Amanda Abbington’ın canlandırdığı Mary Morstan, diğer bir adıyla Bayan Watson’ı görüyoruz. Victoria Dönemi hanımlarımız da yeni kıyafetleriyle oldukça şık görünüyorlar.

Hudson-Mary

Oyuncu kadrosunun geri kalanı henüz solo posterlerine kavuşmamış olsa da, onların da adını anmamak olmaz. Rupert Graves, Louise Brealey ve Jonathan Aris‘in posterlerini de heyecanla bekliyoruz.

Son olarak, Natasha O’Keeffe tarafından canlandırılan gizemli Gelin‘imizin posterini görüyoruz. Bu haliyle o kadar da korkunç durmuyor değil mi? Siz ne dersiniz?

MASTERPIECE Sherlock: The Abominable Bride Benedict Cumberbatch (The Imitation Game) and Martin Freeman (The Hobbit) return as Sherlock Holmes and Dr. Watson in the acclaimed modern retelling of Arthur Conan Doyle's classic stories. But now our heroes find themselves in 1890s London. Beloved characters Mary Morstan (played by Amanda Abbington), Inspector Lestrade (Rupert Graves) and Mrs. Hudson (Una Stubbs) also turn up at 221b Baker Street. Sherlock: The Abominable Bride is a 90-minute Sherlock Special. Picture Shows: The Bride (NATASHA O’KEEFFE) © Robert Viglasky/Hartswood Films and BBC Wales for BBC One and MASTERPIECE This image may be used only in the direct promotion of MASTERPIECE. No other rights are granted. All rights are reserved. Editorial use only.
© Robert Viglasky/Hartswood Films and BBC Wales for BBC One and MASTERPIECE

Karakter posterlerimiz bu şekilde. Siz ne düşünüyorsunuz? Karakterlerimizin yeni tarzlarını sevdiniz mi? Peki ya Korkunç Gelin? Sizce ünlendiği kadar korkunç görünüyor mu?

Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sherlock özel bölümü, 1 Ocak 2016‘da bizlerle olacak.

Kaynak: empireonline.com

Mutlaka Okuyun!

Steam Türkçe

Türkçe Dil Destekli En İyi Steam Oyunları

Sizlere Türkçe dil destekli en iyi Steam oyunları listemizi sunuyoruz. Eklemek istediğiniz oyunları bize yorum …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir