Sherlock: The Abominable Bride’dan Yeni Fragman Yayınlandı!

sherlockspecial

BBC, Sherlock: The Abominable Bride için üçüncü fragmanını yayınladı. Yılbaşı özel bölümünde  Victoria Döneminde geçecek olan olaylarda başrollerimiz tabi ki yine Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Mr. Sherlock Holmes ve Martin Freeman’ın canlandırdığı Dr. John Watson.

Yeni fragmanda önceki fragmanlardan farklı yeni sahneler görüyoruz. Özellikle ‘Korkunç Gelin’imize odaklanmış bu fragmanda, gelinimizin birçok açıdan görüntülerini görürken, karakterlerimizin nasıl korkunç bir durumda olduklarını da daha iyi anlıyoruz. Özellikle Holmes soğukkanlılığını korurken, Dr. Watson oldukça korkmuş görünüyor. Yan karakterimiz Thomas Ricoletti ise korkudan ne yapacağını şaşırmış durumda.

Dilerseniz özel bölümün konusunu bir kez daha hatırlayalım:

Sizce Thomas Ricoletti neden karısını eski gelinliğini giymiş bir halde gördüğünde şaşırmış olabilir? Çünkü yalnızca birkaç saat önce, karısı intihar etti… Şimdi görünüşe göre, Bayan Ricoletti’nin hayaleti durdurulamaz bir intikam hırsıyla caddelerde dolaşıyor. Sisle kaplı Limehouse’tan yıkık bir kilisenin içine kadar, Holmes, Watson ve arkadaşları mezardan çıkmış gibi görünen bu düşmanı yenmek ve “Korkunç Gelin” hakkındaki gerçekleri öğrenmek için tüm marifetlerini kullanmak zorundalar.

Fragmanı aşağıda görebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Marvel Sinematik Evreni’nde Ampüte Karakterler

Marvel evrenini oluşturan çoğu filmlerde bir ampütasyon sahnesi yer alıyor. Marvel Stüdyoları‘nın yöneticisi ve bütün …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir