Snowpiercer filmi diziye uyarlanıyor!

Snowpiercer

Bong Joon-Ho‘nun Le Transperceneige adlı çizgi romandan uyarladığı ve yönetmenliğini üstlendiği Snowpiercer filmi TV dizisine uyarlanıyor. Sistem eleştirisinin ve aksiyonun dozunda kullanılıp, başarılı bir şekilde perdeye yansıtıldığı film yayılandığı 2013 yılından bu yana popülerliğini koruyor. Chris Evans,  Tilda Swinton, John Hurt ve Ed Harris gibi önemli oyuncuları barındıran filmin hem senaryosu hem de oyunculukları övülmeye değer. 200 bin izleyicinin değerlendirdiği Snowpiercer filminin 7.0 IMDb puanı bulunuyor.

2015 yılının ortalarına doğru Snowpiercer filminin dizi olacağı yönünde haberler çıkmış fakat devam eden süreçte herhangi bir duyuru yapılmamıştı. Empire film dergisinin yaptığı habere göre Amerikan televizyon kanalı TNT tarafından yarı resmi bir açıklama yapıldı ve dizi uyarlaması için hazırlıkların başlatıldığı duyuruldu.

Snowpiercer

Yapımcı Sarah Aubrey bilim kurgu türünün sınıf, cinsiyet ve ırk gibi önemli meseleleri seyirciye yansıtmakta daha başarılı olduğunu ve seyircilerin daha geniş düşünmesini sağladığını bu nedenle Snowpiercer filminde yansıtılan evreni diziye uyarlamak istediklerini belirtti.

Oyuncular ve Yayın Tarihi

Josh Friedman‘ın senaryosunu yazacağı ve Doctor Strange filminin de yönetmeni olan Scott Derrickson ise dizinin pilot bölümünün yönetmeni olacağı konuşuluyor. Dizinin oyuncu kadrosu tamamen değişecek. Dizi 2019 yılında yayınlanacak.

Snowpiercer

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları izlemeden önce!

Not: Bu yazı spoiler içermemektedir. Film vizyona girdikten sonra paylaşacağımız detaylı inceleme için bizi takip …

Bir yorum

  1. Harika, diziye çok uygun bir konusunun olduğunu düşünüyorum. Çizgi romandan uyarlandığını bilmiyordum, ona da bir bakayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir