Spider-Man: Homecoming Filminin İlk Detayları

Genç Oyuncularla Dolu Bir Spider-Man’e Hazır Mısınız?

spider-man

Peter Parker’ın lise çağına geri döndüğü film Spider-Man: Homecoming yolda. Peki kiminin merakla beklediği, kiminin ‘benden uzak olsun’ dediği bu film hakkında şimdiden neler biliyoruz?

Bilgilerimiz kısıtlı. Genç Spider-Man’imizi yine genç oyuncu Tom Holland canlandıracak. Kendisini Civil War’da görmüştük. Genç aktörün oyunculuğunu beğenen çok beğendi, beğenmeyen ise yerin dibine soktu. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce solo film için şans vermeye değer mi?

Homecoming’in senaryosu Vacation filminden tanıdığımız John Francis Daley ve Jonathan Goldstein’e emanet. Proje ise Sony ve Marvel Stüdyolarının ortak çalışması olarak çıkacak. Senaryo detaylarını bilemiyoruz, ancak Parker’ın Civil War’daki macerasından sonraki hayatını ele alacağını biliyoruz. Queens’e geri dönecek, May Halasıyla birlikte yaşamaya devam ederken hem lise hayatının stresini ve zorluklarını yaşayacak hem de daha büyük tehditlerle karşı karşıya gelecek.

Yönetmen koltuğunda Jon Watts’ı görüyoruz. Watts ve ekibi bu ‘lise çağı’ filmi için tam anlamıyla bir genç oyuncu avına çıktı. Listede şuan Grand Budapest Hotel’inden tanıdığımız Tony Revolori, One Life to Live’den tanıdığımız Laura Harrier ve Disney’in yetiştirdiği yeteneklerden biri olan oyuncu ve şarkıcı Zendaya bulunuyor. Ekibe son katılan isim ise aralarında yaşı en küçük olan Michael Barbieri.

spidey_cast
Tony Revolori – Laura Harrier

Ekipteki diğer oyuncu amca ve teyzelere baktığımızda, Marise Tomei’yi yine May Hala olarak göreceğiz. Filmin henüz adını sanını bilmediğimiz ama Vulture olmasını beklediğimiz kötü adamını ise Michael Keaton canlandıracak. Genç Avenger’ımızın yeteneklerini geliştirirken yardım alacağı kişi ise tabi ki Tony amcası Robert Downey Jr. Olacak.

Spider-Man: Homecoming çıkışı tarihini ise 7 Temmuz 2017 olarak aldı.

Evet bilgilerimiz kısıtlı. Ama yorum yapılabilecek kadar da çok. Siz Spider-Man’in genç hali, yeni oyuncusu ve filmde oynayacak diğer oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: empireonline.com

 

Mutlaka Okuyun!

Sherlock Holmes 3 filminin vizyon tarihi değişti!

Sir Arthur Conan Doyle‘un 1854 yılında yarattığı Sherlock Holmes serisi onlarca yapıta kaynak oldu. Beyaz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir