Star Wars: Episode VIII’in Çekime Başlama Duyurusu Bir Teaser ile Yapıldı!

Luke Skywalker’ı Az Gördük Mü Demiştiniz?

star-wars-ep-8-main_0

Disney & Lucasfilm, Star Wars: Episode VIII’in çekime başlama duyurusunu kısa bir teaser video ile yaptı.

Videoda Force Awakens’ta görememekten şikayet ettiğimiz Luke Skywalker’ın yüzüne yakın açıdan uzun uzun bakarken, ardından filmin son sahnesi olan Rey’in Luke’a kılıcını uzatmasını yeniden izliyoruz. Ardından “Bayanlar ve Baylar. Episode VIII’e hoş geldiniz!” sözlerini alkışlarla karşılıyoruz.

Starwars.com‘un haberine göre:

Rey, Star Wars: The Force Awakens’ta daha büyük bir dünyaya ilk adımını attı ve Star Wars serisinin 15 Şubat 2016’da Londra Pinewood Stüdyolarında ilk çekimleri başlayan bir sonraki bölümü Star Wars: Episode VIII’de destansı yolculuğuna Finn, Poe ve Luke Skywalker ile devam edecek.

Rian Johnson’ın yazıp yönettiği Star Wars: Episode VIII, Star Wars: The Force Awakens’ta temeli kurulan hikayeyi devam ettirerek Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi eski oyuncularıyla yoluna devam edecek. Kadroya yeni katılan oyuncular ise Benicio Del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran olacak.

Star Wars: Episode VIII 15 Aralık 2017’de beyaz perdede olacak.

Teaser’ı aşağıda izleyebilirsiniz, yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

 

Mutlaka Okuyun!

Disney+’tan Star Wars Rogue One ve Loki Dizisi!

Netflix, Amazon PrimeVideo, Hulu gibi internete bağlı cihazlar üzerinden film, dizi ve belgesel seyredebildiğimiz dijital …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir