Star Wars Gişede 2 Milyar Dolar Sınırını Aştı!

Star Wars

Titanic ve Avatar’ın yanına bir yenisi eklendi.

Vizyona girdiği günden bu yana rekorları alt üst eden The Force Awakens bugün itibariyle dünya genelinde elde ettiği hasılat ile (yerel gişelerde 900 milyon dolar olmak üzere) 2 milyar dolar sınırını aşmayı başardı. Böylece sinema tarihinde Titanic ve Avatar ile beraber bunu başarmış üçüncü yapım oldu.

“Bu Star Wars, Lucasfilm ve Disney için tarihi bir an.” diye ekliyor Walt Disney Yönetim Kurulu Başkanı Alan Horn. “Hepimiz burada, böylesine bir yolculuğun parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Bu sinematik galaksiyi yeniden canlandırmış olmak gerçekten büyük bir onur.”

Birçok başarıya imza atan Star Wars: The Force Awakens, şuana kadar resmi dünya prömiyeri de dahil olmak üzere 30’dan fazla rekorun sahibi konumunda.

Bu yılın sonunda göreceğimiz bağımsız film Star Wars is Rogue One dışında orijinal serinin devamı niteliğinde olan Episode VIII, 17 Aralık 2017’de vizyona girecek.

Kaynak: Comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Disney+’tan Star Wars Rogue One ve Loki Dizisi!

Netflix, Amazon PrimeVideo, Hulu gibi internete bağlı cihazlar üzerinden film, dizi ve belgesel seyredebildiğimiz dijital …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir