Star Wars: The Force Awakens Uluslararası Fragmanı Yayınlandı!

Star Wars: The Force Awakens filminin uluslararası fragmanı ve posteri de yayınlandı!

Yayınlandığı andan itibaren tüm dünyada büyük etki uyandıran ve izlenme rekorları kıran Star Wars’ın yeni filminin ‘son’ fragmanı olarak bildiğimiz en son çıkan fragmandan sonra, Japonya’dan yeni bir fragman çıkageldi.

Genel olarak son fragmanla aynı görüntülere sahip olsa da, birkaç ekstra sahne görmek mümkün.

Fragman, diğeriyle benzer olarak Rey’in Jakku’daki sahnesiyle başlıyor. İşte burada yeni bir sahne giriyor. BB-8’in sesini ilk kez duyuyoruz, ve evet, droid hala çok tatlı. Aynı zamanda Rey “ailem hakkında beklemenin ne demek olduğunu iyi biliyorum” diyor. Bazı aksiyon sahneleri görüyoruz. Diğer bir önemli ekleme de, Rey ve Finn’in kendilerini tanıttıkları sahne oluyor. Rey’in Kylo Ren tarafından tehdit edildiğini de görüyoruz. Ayrıca, C-3PO’nun kısa bir görüntüsünü, Poe Dameron’ın droid, Leia ve başka kişilerle birlikte görüntülerini görüyoruz.

Sonunda ise Leia’nın Güç hakkındaki sözü yerine bu kez umutla ilgili olan sözü kullanılmış. “Umut artık kayıp değil. Bulundu.”

https://www.youtube.com/watch?v=SdAUiyeJMFQ

Yeni fragmana ek olarak, Disney film için yeni bir uluslararası poster de yayınladı.

Yeni poster eskisiyle aynı temayı kullanırken,Kylo Ren’i bu kez çok daha merkeze almayı tercih etmiş.

Ayrıca yukarıda gördüğünüz Finn’in elinde ışın kılıcıyla poz verdiği banner da yeni yayınlananlar arasında.Poster ve banner’ı aşağıda tam boyutlu olarak görebilirsiniz. Peki yeni fragman, poster ve banner hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de yeni görüntüler görmek sevindirici değil mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Daredevil iptal mi edildi? Disney+’a mı geçiyor?

Daredevil iptal mi edildi? Dijital yayın platformu Netflix, Iron Fist ve Luke Cage dizilerini iptal …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir