Star Wars: The Force Awakens Uzayda Gösterilecek!

Yıldızların Altında Yıldız Savaşları! Güç Sizinle Olsun!

star-wars-the-force-awakens-163065

Büyük gişe yapan filmlerin, o sıralar uzayda bulunan astronotların da izleyebilmesi için yıldızlara karşı yansıtılması yeni bir olay değil. Ancak burada söz konusu olan Star Wars: The Force Awakens! Uzayın ta kendisi!

İşte bu kez, Uluslararası Uzay İstasyonunda görevde bulunan Tim Peake ve İstasyonun yeni astronotları, Star Wars: The Force Awakens’ı izlenebilecek en güzel yerden izleme şansı buluyorlar.

Bu sayede, Twitter’ı etkin bir şekilde kullanan uzaydaki astronotlar,  Twitter’dan spoiler yemeden önce filmi izleyebilecekler.

Baş Astronot Peake, Twitter’da Dünyadan 15 Aralıkta gidecek olmanın onu üzüp üzmediğini, çünkü bunun Star Wars’ın yayınlanmasından iki gün önce olduğuna dair bir soru aldı. Ancak İngiliz astronot bunun sorun olmadığını, projektörleri ve ekranları olduğunu, Star Wars’ın kendilerini orada beklediğini söyledi.

Bu, bu sene uzayda gösterilen ilk ‘uzaylı’ filmi de değil. Astronotlar daha önce The Martian ve Gravity filmlerini de uzayda izleme şansı bulmuşlardı.

https://twitter.com/astro_kjell/status/645619673753477120/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/StationCDRKelly/status/592064802014507008/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Ne dersiniz? Sizce de bir film, hele de uzayda geçen bir film izlemek için en güzel yerde değiller mi? Biliyoruz, siz de kıskandınız. Bizimle paylaşmaktan çekinmeyin ;)

Kaynaklar: cbsnews.com independent.co.uk

Mutlaka Okuyun!

Disney+’tan Star Wars Rogue One ve Loki Dizisi!

Netflix, Amazon PrimeVideo, Hulu gibi internete bağlı cihazlar üzerinden film, dizi ve belgesel seyredebildiğimiz dijital …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir