Star Wars’ın Yeni Robotu BB-8 Kız Mı Erkek Mi?

BB-8’in Yaratıcısı, Yeni Star Wars Robotunun Cinsiyeti Hakkında Konuştu

bb8

BB-8’in popülerliğini ve piyasa gücünü inkar etmek imkansız!

Henüz film daha çıkmamışken, hayranlar arasında müthiş bir BB-8 yarışı başladı. Dövmeler, oyuncaklar, kahve fincanlarından tutun da aklınız gelebilecek her şeyin üzerinde BB-8’i görmeye başladık.

Son zamanlarda senaryoyla uyumlu olması için BB-8’in aslında ‘kız’ olabileceği dedikoduları ortaya atılmıştı. Entertainment Weekly, Force Awakens’ın piyasa yöneticisi Neal Scanlan ile, yuvarlak robotumuzun yapım süreci ve cinsiyet tercihi üzerine konuştu.

“Henüz BB-8’in kız mı erkek mi olduğundan emin değilim” diyor Scanlan. “Başlarda bizim gözümüzde BB-8 bir kızdı. Sonra değişti ve erkek oldu. Aslında bu tamamen gelişiminin bir parçası. Yalnızca görsel olarak değil, bu aynı zamanda nasıl hareket ettikleri ve kendilerini nasıl gördükleri ile ilgili.”

Bu belirsiz cevap üzerine Entertainment Weekly, BB-8’in cinsiyetinin kesin olarak belirlenemediğini ancak şu an filmde çalışan herkesin onu ‘erkek’ olarak tanımladığını not düştü.

Kız ya da erkek, sağlıklı olsun da! Nasılsa 3 gün içinde aklımızdaki tüm ipuçlarını öğreneceğiz.

Unutmayın, Star Wars: The Force Awakens, 18 Aralık‘ta sinemalarda!

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Disney+’tan Star Wars Rogue One ve Loki Dizisi!

Netflix, Amazon PrimeVideo, Hulu gibi internete bağlı cihazlar üzerinden film, dizi ve belgesel seyredebildiğimiz dijital …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir