The Jungle Book’tan İlk Uluslararası Fragman Yayınlandı!

Yılan Kaa’nın sesini bir de Rusça duyun!

jungle book

The Jungle Book’un ilk fragmanın ikinci versiyonu ilk olarak Rusya’dan geldi. Kayda değer çok fazla yeni görüntü olmasa da, filmdeki hayvan karakterlerin hemen hemen hepsine bakma şansını bu fragman ile yakalıyoruz. Özellikle Mowgli ve hayvanların duygusal ilişkilerine çok daha yakından tanık oluyoruz.

Hepsini geçelim, “Iron Man’in yönetmeninden” sloganının Rusça’da nasıl göründüğünü görmek ve yılan Kaa’nın Rusça konuşmasını duymak için izlemeye değer bir fragman olmuş.

Bu arada The Jungle Book hakkında önceki bilgilerimizden fazlası henüz gelmedi. Ancak Disney’in D23 etkinliğinde gerçekleşen tanıtımdan öğrendiğimiz kadarıyla; Disney ve yönetmen Jon Favreau, tamamen yeni bir CGI tekniği kullanarak, canlı bir ormanı yalnızca bir sette oluşturacaklar. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla gerek hayvanlar gerek ormanın kendisi gayet başarılı görünüyor. Ancak fragmanda gördüğümüz CGI’lara güvenmemeyi daha önceden tecrübe etmiştik.

Yeni görüntülerle birlikte fragmanın Rusça versiyonunu aşağıda izleyebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın:

https://www.youtube.com/watch?t=113&v=sDARZFqBqtg

Mutlaka Okuyun!

Mart ayında Netflix Türkiye’de yayınlanacak dizi ve filmler! (2019)

Netflix Türkiye, Mart ayında eski ve yeni yapımları bünyesine katmaya devam ediyor. İşte Mart ayında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir