‘Thor: Ragnarok’ta Hulk’ı Görebiliriz!

Mark Ruffalo Hulk’ı Geri Getiriyor!

thor

Bir başka onaylanmaya yakın dedikoduyla daha karşınızdayız. Deadline’ın haberine göre; Marvel Stüdyoları, Chris Hemsworth’u çekiçli Norse tanrısı olarak göreceğimiz serinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok‘a Hulk‘ı da dahil etmek için anlaşma hazırlıklarına başladı.

Marvel Stüdyolarının son zamanlarda solo filmler için kaydettiği hızlı ilerleme dikkatleri çekiyor. Bir sonraki Captain America filmi Civil War, özellikle Captain ve Iron Man üzerine odaklanırken; diğer Avengers’ları da konuk ediyor. Aynı şekilde bir sonraki Thor filmli de Hulk’ı konuk ederken, diğer Asgard’lı karakterlerden de yardım alıyor. “Thor: Ragnarok” adı ise, Norse mitolojisinden geliyor.

Peki Hulk, yani canavar insanımız, bu hikayeye nasıl gelecek? Umarız tekrar zihin kontrolü ile olmaz. Çizgi romanlarda, Hulk ve Thor birçok kez bir araya gelmişlerdir. Hatta “Hulk vs. Thor” adıyla bir animasyon bile yapıldı. Hatta bir hayran teorisinde, Hulk’ın “Planet Hulk” adlı bir gezegene gidip oranın yöneticisi olduğu bile olmuştu.

En önemlisi de, yalnızca Thor’un değil de, ikisinin birleştiği bir film yapmak tek bir şeye yarayabilir: daha fazla para. Thor ve Thor: The Dark World, Marvel Sinema Evreninin tüm zamanlar listesinde 8. ve 9. sırasında bulunuyorlar. Ruffalo’nun Hulk’ı bu filme getirmesi, 3. filmi de bu listeye taşıyabilir. İkiliyi en son Avengers: Age of Ultron filminde görmüştük.

Thor: Ragnarok, Yeni Zelandalı film yapımcı Taika Waititi tarafından yönetilecek. Filmin çıkış tarihi ise 3 Kasım 2017 olarak alınmış durumda.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce bu anlaşma tamamlanır mı? Peki tamamlanırsa Hulk’ı nasıl bir rolde görürüz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com deadline.com

 

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir