X-Men: Apocalypse’nin Synopsis’i Yayınlandı!

x-men
X-Men: Apocalypse için yeni bir synopsis yayınlandı:

“X-Men: Days of Future Past’in küresel çaptaki altın vuruşundan sonra, yönetmen Bryan Singer 27 Mayıs 2016’da tüm dünyada gösterime girecek olan X-Men: Apocalypse ile geri dönüyor. O, medeniyetin kuruluşundan beri, bir tanrı olarak görülmüştü. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, diğer mutantların güçlerini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez bir güç haline geldi. Binlerce yıllık uykusundan uyanıp, dünyadan ümidini kaybetmiş Magneto’nun (Michael Fassbender) da içinde bulunduğu yeni güçlü mutantlar bulup kendi bünyesinde toplayarak kendine gelen Apocalypse; dünyayı insan ırkından temizleyip kendi yöneteceği yeni bir dünya düzeni kurmaya başlar. Dünyanın kaderini dengelemek için Raven (Jennifer Lawrence), Professor X’in (James McAvoy) yardımıyla, şimdiye kadar karşılaştıkları en kötü belayı durdurmak ve insan ırkını tamamen bir yıkımdan kurtarmak amacıyla yeni bir genç X-Men takımı oluşturmak zorundadır.”

Bildiğimiz gibi X-Men Apocalypse’nin oyuncu kadrosunda, göreceğimiz en kötü adamı canlandıracak olanOscar Isaac, yeni üyeler Sophie Turner ve Olivia Munn, ve eski üyeler Jennifer Lawrence, Michael Fassbender ve James McAvoy gibi isimler bulunuyor.

X-Men: Apocalypse, 27 Mayıs 2016‘da sinemalarda olacak.

Peki siz bu yeni synopsis hakkında ne düşünüyorsunuz? Film için kafanızda yeni sorular oluşmasına yol açtı mı? Bu sorularınızı ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Captain Marvel filminde Türk besteci Pınar Toprak!

Captain Marvel filminde Türk besteci Pınar Toprak! Türkiye‘de doğan ve 17 yaşında Amerika‘ya giden Pınar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir