Yeni Spider-Man’li Civil War TV Spotu Yayınlandı!

Küçük Örümceği Bulun!

spidermancivilwartvspot-178428

Captain America: Civil War’ın yeni uluslararası TV Spot’unda Tom Holland’ın canlandırdığı Spider-Man’i ararken resmen kör olma tehlikesi yaşıyoruz ama kesinlikle buna değiyor.

Bildiğimiz gibi Captain America: Civil War filminde, dünyada çapında hükümetler süper kahramanların eylemlerini kayıt altına almaya çalışıyor. Captain America ve Iron Man’in taraflarında yerini alan kahramanlarımız inandıkları şey uğruna birbirleriyle savaşıyorlar.

En son yayınlanan fragmanda ‘herkese selam’ repliğiyle tüm rolleri çalan Spider-Man’i, yeni yayınlanan bu Tv Spotunda ise yine Iron Man’in tarafında savaşırken görüyoruz.

Hatırlatmakta fayda var. Bu, Spidey’i Marvel Sinema evreninde ilk görüşümüz. Marvel’in en ünlü karakterlerinden biri olan Spider-Man’i bu filmde yeni kostümüyle görüyoruz.

Joe ve Anthony Russo’nun yönettiği filmde, senaryo Christopher Markus & Stephen McFeely’nin elinden çıkarken, oyuncu kadrosunda Chris Evans, Robert Downey Jr.,Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie,Emily VanCamp, Don Cheadle, Jeremy Renner,Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen,Paul Rudd, Frank Grillo, Tom Holland, William Hurt ve Daniel Brühl bulunuyor.

Captain America: Civil War 6 Mayıs 2016 tarihinde bizlerle olacak!

Şimdi sizleri bu ‘komik şarkılı’ fragmanla ve ‘örümceği bul’ oyunuyla baş başa bırakalım. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler! 2018’in son filmleri!

Bohemian Rhapsody, Climax, Overlord Operasyonu, Fantastik Canavalar 2 Grindelvald’ın Suçları, Whitney ve Grinç filmleri ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir