Yeni Star Wars TV Spot’undan Yeni Görüntüler!

Star Wars: The Force Awakens’ın UK tanıtımından yeni görüntüler elimize ulaştı. Ayrıca filmin toplam süresi de yönetmen J.J. Abrams tarafından onaylandı.

star-wars

Entertainment Weekly’e konuşan yönetmenimiz J.J. Abrams, Star Wars: The Force Awakens’ın toplam süresinin 2 saat 15 dakika olduğunu onayladı.

Biz ise daha önce bu süreyi 2 saat 16 dakika olarak almıştık. Görünüşe göre Star Wars evreninde umduğumuzdan 1 dakika daha az kalacağız.

Ayrıca bu gece Disney XD tarafından UK için yeni bir TV spot yayınlandı. Bu tanıtımda sahne arkası görüntüleri görürken aynı zamanda filmden de kısacık yeni görüntüler görebiliyoruz.

Yeni karşılaştığımız görüntülerden biri kötü adamımız General Hux oluyor. Kendisini yalnızca 1-2 saniyede, emir verirken görebiliyoruz. Poe Dameron‘ın da aynı şekilde kısacık bir görüntüsü var.

Aynı zamanda filmin ana kahramanlarından Rey‘i de, oldukça cesaretlendirici bir ses tonuyla “Bunu yapabilirim” derken görüyoruz.

Filmin çıkmasına çok az kala, az da olsa yeni görüntüler görmek heyecanımızı tazeliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Disney+’tan Star Wars Rogue One ve Loki Dizisi!

Netflix, Amazon PrimeVideo, Hulu gibi internete bağlı cihazlar üzerinden film, dizi ve belgesel seyredebildiğimiz dijital …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir