Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi belli oldu

Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi belli oldu!

Bildiğiniz üzere Amazon, 2017 yılında Yüzüklerin Efendisi dizisinin haklarını aldıktan sonra kısa aralıklarla dizi hakkında küçük detaylar paylaşıyordu. Amazon resmi olarak dizinin geçeceği dönemi ve yönetmenini duyurmuştu. Hatta Variety henüz resmi kaynakların yorum yapmadığı özel bir haber ile Markella Kavenagh‘ın Tyra isimli bir karakteri canlandıracağını duyurmuştu. İşte bu duyurulara bir yenisi daha eklendi. Lotronprime aracılığıyla yapılan paylaşımla Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi tanıtıldı.

https://twitter.com/OrtaDunyaCom/status/1155143905077342208

Tanıtım videosunda yapım ekibinde yer alan isimler ve öne çıkan işleri gösteriliyor. Yönetmen J.A. Bayona ve birkaç isim dışında çoğu kişiyi ilk kez bu videoyla öğreniyoruz.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi

Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi tanıtımında karşımıza çıkan ilk iki isim yeni Star Trek filmi yazarları John. D. Payne ve Patrick Mckay. İkili diziye katıldıklarını öğrendikten sonra sorumluluklarının ne kadar büyük olduğunu şu sözlerle ifade ediyorlar. “Bize verilen bu büyük sorumlulukla, Shire’dan yola çıkmış Frodo gibi hissediyoruz. Hayatımızın macerasının başlangıcı bu.”

Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi

Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibi içerisinde Orta Dünya severleri çok umutlandıran bir isim yer alıyor. Emekli akademisyen ve yazar Tom Shippey! Peki bizi neden umutlandırıyor? Çünkü Tom Shippey hayatını Tolkien çalışmalarına adayan ve 1969 yılından bugüne kadar Tolkien hakkında çok sayıda kitap ve makale yayınlayan bir isim. Malumunuz dizi yapımcıları kolayca “seyirci heyecanına” kapılabiliyor. Umuyoruz Shippey, yapımcıların daha çok izlenmek uğruna Orta Dünya‘nın sınırlarını zorlamalarına izin vermez.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni teaser trailer

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni teaser trailer yayınlandı!

Orta Dünya’nın 2. Çağ’ında geçecek Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni teaser trailer yayınlandı! Yeni …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir